II liga coraz ciekawsza! Faworyci wygrywają nie bez problemów

Wtorek został zdominowany przez pojedynki ekip z II ligi. Dzień ten był na prawdę ciekawy, ponieważ grały niemal wszystkie drużyny z tego poziomu rozgrywkowego, więc mogliśmy wszystkich ich porównać niemal w tym samym czasie!

• Ze wszystkich drużyn, najpewniej 3 punkty wywalczyły Tanie Blachy, którym Awaria nie postawiła praktycznie żadnych przeszkód na drodze do zwycięstwa. Aż 9 strzelonych przy ledwie 2 straconych golach, to dorobek niegdyś Latarnika Choczewo, który powoli zaczyna się czaić na wyższe pozycje w tabeli.
  • Po 25 minutach, mieliśmy małą sensację za sprawą Arex-a. Mająca 4 ,,oczka” po 5 meczach drużyna, prowadziła z Orłowem 2 golami i to nie mając przy tym etatowego golkipera między słupkami! Po przerwie, bordowi podeszli jednak bardziej spokojnie i ostatecznie wygrali to spotkanie stosunkiem 8:6 na swoją korzyść.
  • Dokładnie takim samym wynikiem, zakończył się pojedynek Bękartów z Limonką. Tutaj jednak, Bękarty zafundowały sobie thriller na własny życzenie. Do przerwy wygrywali bowiem aż 5:1 i wydawało się, że nic nie stanie im na drodze do zwycięstwa tego spotkania. W drugiej połowie nieco się jednak rozluźnili i SPS 2-krotnie dochodziło ich na bramkę kontaktową! Jednak bramka na 8:6 ,,zabiła” spotkanie, ponieważ czasu na odrobienie strat, dla Cytrusków już nie było
  • Na fotel lidera wskoczyło PKP Intercity, które ograło różnicą 3 bramek Sporting II Orłowo. Dzięki temu, na dwóch pierwszych miejscach w tabeli, mamy dwie kolejarskie ekipy i żałować można, że ich derby widzieliśmy już w 1. kolejce!
  • Mecz na szczycie, odbył się natomiast poziom niżej. Tam o prymat w III lidze, grali ze sobą Kiedyś odpalą oraz Przychodnia Morska. Tym pierwszym pewne jak się wydawało zwycięstwo niemal się wymknęło, lecz Przychodni zabrakło czasu na odrobienie strat. Dzięki 3 punktom zdobytym przez Kiedyś odpalą, obie ekipy zamieniły się miejscami i to właśnie oni, przewodzą teraz w ligowej tabeli!
  • Pierwsze punkty wywalczyło Water Team i to jeszcze w jakim stylu! Rozgromili oni Asconi aż 9:0, a podkreślmy że jest to drużyna, która zajmuje przecież 3. miejsce w III lidze.