Menu Zamknij

JR Pogórze wygrywa po raz pierwszy, a Classic przełamuje złą passę w pucharze

Pojedynek z przedostatnim w tabeli Salosem, był dla JR’u idealnym momentem, by po fatalnym początku sezonu, zgarnąć w nim pierwsze punkty. Jak się okazało po 50 minutach gry, Pogórze ten mecz wygrało i zgarniając 3 ,,oczka” przeskoczyło przy okazji dzisiejszego rywala w ligowej tabeli.

Meczu pucharowego potrzebował panujący mistrz NL6, żeby w końcu odnieść zwycięstwo. Na dodatek grali z Babilonem, z którym zremisowali w ostatnim czasie. W pucharze NL6 nie dali im jednak żadnych szans, wygrywając aż 15:3!

Krzysztof Idzi w ciągu 1 tygodnia, (a dokładniej 4 dni) drugi raz prowadzi swoją drużynę do zwycięstwa! Tym bardziej jest to wyczyn niespotykany, jak weźmiemy pod uwagę…. że były to jego dwa pierwsze spotkania po kontuzji!

W II lidze w taktycznym pojedynku wygrało Orange Team, które tracąc zaledwie 1 gola, pokonało Studio Prime JBG.

Przez długi czas z PROMOTION męczyła się Limonka, lecz 3 bramki strzelone w krótkim odstępie czasu odmieniły losy meczu, a SPS dały kolejne w tym sezonie 3 punkty.

Zaskakująco w dalszym ciągu bez zwycięstwa zostaje Awaria. Tym razem biało-czarni musieli uznać wyższość Companieros, którzy swoją drogą są już na 4. miejscu w tabeli!

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW