NADMORSKA LIGA SZÓSTEK 
w PUCHARZE POLSKI

NAJNOWSZE INFORMACJE

Sparingi i przygotowania do 1/8 Pucharu Polski

Nadmorska Liga Szóstek po raz pierwszy w swojej historii startów w rozgrywkach o wojewódzki Puchar Polski awansowała do zmagań wiosennych, gdzie w dalszej rywalizacji zostało już tylko 16 zespołów! To powoduje, że po raz pierwszy zespół NL6 będzie miał za sobą okres przygotowawczy. 

– Nie znaczy to oczywiście, że pojedziemy na obóz czy biegać będziemy po górach – mówi Łukasz Krzemiński odpowiedzialny za zespół NL6. – Każdy z nas pracuje lub się uczy, a więc i na treningi nie zostaje zbyt wiele czasu. Stawiamy bardziej na to, że każdy zawodnik wraz ze swoimi drużynami z NL6 bierze udział w rożnego rodzaju turniejach czy meczach kontrolnych i tam szlifuje swoją formę. 

Nie mniej jednak i zawodników NL6 czeka seria meczów sparingowych. To idealna okazja, aby przypomnieć sobie jak poruszać się po dużym boisku, złapać trochę kondycji oraz popracować nad zgraniem. Przed zespołem NL6 cztery mecze kontrolne.
Na początek formę naszego zespołu sprawdzi lider V Ligi MKS Władysławowo. Ten mecz zaplanowany został na 19 lutego. Natomiast 24 lutego kadrę NL6 będzie można zobaczyć w Gdyni na Narodowym Stadionie Rugby, gdzie o godz.11.00 zmierzy się z młodzieżowym zespołem Bałtyku Gdynia.
Ciekawe wyzwania czekają nasz zespół w marcu i kwietniu. Najpierw w połowie marca rywalem NL6 będzie IV-ligowa Kaszubia Kościerzyna. Natomiast na początku kwietnia 5 lub 6 dnia tego miesiąca sparingowe granie NL6 zakończy mecz z Arką II Gdynia.
– Wydaje się, że przeciwnicy zostali tak dobrani, aby być optymalnie przygotowanym do meczu z Jantarem Ustka – mówi Krzemiński. – Wiemy, że rywale będą na pewno w rytmie meczowym, już po kilku kolejkach w IV lidze, dlatego robimy wszystko, aby stawić czoła rywalowi.
Mecz z Jantarem Ustka w 1/8 Pucharu Polski został zaplanowany na 24 kwietnia. 

Mecze sparingowe kadry NL6 – zima 2019:

19 luty g.19.00 (wtorek), COS Cetniewo: MKS Władysławowo – Nadmorska Liga Szóstek
24 luty g.11.00 (niedziela) NSR Gdynia: Bałtyk Gdynia jun. – Nadmorska Liga Szóstek
15/16 marzec (miejsce i dzień do ustalenia): Kaszubia Kościerzyna – Nadmorska Liga Szóstek
6 marzec (sobota) Gdynia: Arka II Gdynia – Nadmorska Liga Szóstek 

AKTUALNOŚCI

Nadmorska Liga 6 już w V rundzie!

Czwarte spotkanie Nadmorskiej Ligi Szóstek w rozgrywkach Pucharu Polski przyniosło najbardziej okazałe zwycięstwo! Nasz zespół pokonał bowiem aż 10:2 (6:0) lidera A-klasy GTS Mokry Dwór! Zespół NL6 zaprezentował efektowny futbol,…

Filmy z meczów PP

PUCHAR POLSKI 2018/2019 – informacje 

KADRA NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK
TERMINARZ GIER
POPRZEDNIE SEZONY
GALERIA ZDJĘĆ