Kolegium sędziów wygrywa z AP UKS Mosty! Jednostronnie Sporting II Orłowo,KS Vitava oraz SKM!

Bardzo ciekawe rozpoczęcie dnia na korzyść Kolegium Sędziów, którzy pokonali AP UKS Mosty! Sporting nie daje żadnych szans Awarii,wbijając im dwu-cyfrową liczbę bramek . Bez problemów poradziła sobie KS Vitava! W pierwszo-ligowych derbach Kolejarzy zdecydowanie lepsza SKM-ka! Classic w drugiej połowie przechylił szalę zwycięstwa pokonując 2 bramkami Limonkę . Gała bez przypału odwróciła losy meczu ze Studio Prime JBG .

• Pierwszy mecz na dolnym boisku to pojedynek Sportingu II Orłowo z Awarią. Szybko strzelone gole przez drużynę Radka Gzeli pozwoliły osiągnąć sporą przewagę na druga część. W pierwszych 25-minutach bramkarz czarno-białych musiał wyciągąc piłkę z siatki aż 7 razy. W drugiej połówce Awaria próbowała się odgryźć, ale brakowało im trochę szczęścia. Ono trzymało się natomiast cały czas po stronie Sportingu, który zdołał dołożyć jeszcze 4 trafienia. Wynik końcowy brzmiał 11-2. Awaria dalej bez punktów, natomiast dla Orłowo były to pierwsze cenne 3 oczka.
  • Vitava wygrywa pewnie z Team Black Dragon. Szybki start od razu ustawił zawodników z Witomina na zwycięskie tory. W pierwszej połowie na nie wiele dali pozwolić Dragonsom, tracąc 2
    bramkami, strzelając aż 6. Przebieg spotkania w drugiej odsłonie się nie zmienił. Dalsze dążenie do
    stworzenia sobie dogodnej sytuacji przez Vitavę, co pozwoliło im zakończyć spotkanie wynikiem 10:5 i zaczynać pukać do kręgu głównych kandydatów do awansu.
  • SKM vs. PKP Intercity na papierze zapowiadało się na bardzo elektryzujące spotkanie! I tak też
    było, natomiast grała tylko jedna drużyna. Widać komu bardziej zależało i kto lepiej wszedł w ten
    mecz. Skm-ka wypracowała sobie korzystny rezultat,prowadząc do przerwy już 5-1. Zawodnicy zielono- białych nie potrafili przeciwstawić się sile ognia przeciwników, którą stanowili głównie Marcin Jędrzejewski i Grzegorz Marzejon. Strzelili oni odpowienio 5 i 4 gole! Druga połowa to kolejne oblężenie bramki PK. Przy tej wygranej SKM przeskoczyła rywala, mając jedno spotkanie rozegrane mniej i lepszy bilans bramek!
  • W pojedynku pomiędzy Classic II z SPS Limonką, lepsze okazały się rezerwy wielokrotnego mistrza Ekstraklasy! Po pierwszej odsłonie nic jednak nie wskazywało na jednostronne zawody. Limonka szczelnie broniła dostępu do własnej bramki. Straciła jako pierwsza gola, ale zdołała odpowiedzieć na remis i dowiozła taki stan do końca 25 minut gry. Po wznowieniu zawodów wkradło się kilka błędów co wykorzystał najlepszy tego wieczoru na boisku Patryk Nowak, autor 5 trafień! Classic starał się utrzymać wynik i dowiózł go do końca, kończąc to wynikiem 5-3.
  • Ostatnie spotkanie to starcie Studio Prime JBG, którzy rywalizowali z Gałą bez przypału. Gracze
    dowodzeni przez Damiana Pobłockiego jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Jak się okazało to były dobre złego początki. Rywale po chwili strzelili na remis i zdołali jeszcze przed przerwą wyjść na prowadzenie. Po zmianie stron JBG doskoczyło do rywala, nie dając im uciec strzelając na remis. Wynik przez dłuższy czas utrzymywał się do stanu 4-4. Szalę zwycięstwa na swoją korzyść ostatecznie przechyliła Gała i odniosła pierwsze zwycięstwo!