Menu Zamknij

Koneser lepszy od Rukoli !

Środa z NL6 to zazwyczaj rywalizacja na I-ligowych i III-ligowych boiskach. Nie inaczej było i tym razem. Dobrze spisały się nowe ekipy, bo Obłuże i Gunners Gdynia zainkasowały po trzy oczka. Natomiast w I Lidze w spotkaniu dwóch grających od dłuższego czasu na tym szczeblu ekip Koneser pokonał Rukolę.

  • Trochę jednak zwycięstwo Konesera nad Rukolą trzeba potraktować jak niespodziankę. Wydawało się, że to ekipa, w której występuje przecież m.in. Łukasz Kowalski, były piłkarz Arki Gdynia poradzi sobie z Koneserem. Tymczasem Koneser zagrał z zębem. Zawodnicy nie przejęli się niekorzystnym wynikiem do przerwy i po zmianie stron zagrali bardzo dobre zawody!  

Pozostałe mecze środowe to były pojedynki na III-ligowych boiskach. W nich emocji też nie brakowało. 
Wynik meczu w pojedynku Alexandra z Bastionem zmieniał się jak w kalejdoskopie i jak to zwykle była skończyło się remisem, który nie zadowolił nikogo. 

Wysokie zwycięstwo odniosło Obłuże, które mając tak doświadczonych zawodników w składzie uchodzić będzie za zdecydowanego kandydata do awansu do II Ligi. 
Natomiast Gunners Gdynia musi popracować nad koncentracją, gdyż nie wiele zabrakło, aby Rebels AiC urwało punkty beniaminkowi dysponującemu mocnym składem. 

WSZYSTKIE wyniki poniżej, a klikając w wybrany  znajdziecie dokładną relację, strzelców bramek i pozostałe statystyki.

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW