Koneser ogrywa Jogę. 23 bramki w meczu Ultramaryny z Gunners!

Koneser zagrał świetny mecz z Jogą, dzięki czemu wygrał drugi z ostatnich trzech swoich spotkań. Dla tej drużyny, te 3 punkty są niezwykle cenne, ponieważ oddaliły ich od strefy spadkowej. Już nawet do 7 miejsca Koneser traci ledwie punkcik, a okupywane jest ono przez… właśnie Jogę!

Aż 23 gole padły w pojedynku Ultramaryny i Gunners Gdynia! Pierwsza połowa jednak ani trochę na to nie wskazywała, gdyż mieliśmy wynik 2:2. Jednak po zmianie stron, w strugach rzęsistego deszczu, rozwiązał się prawdziwy worek z bramkami, z którego o jedną bramkę więcej, wzięli dla siebie Kanonierzy.

Postrzelał sobie także Ejsmond. W tym jednak przypadku wynik był mocno jednostronny, choć przez połowę spotkania na taki pogrom się nie zapowiadało.

Na szczycie III ligi, pojedynkowały się drużyny Nevady oraz Colorado. Do połowy, 1 bramką prowadzili ci pierwsi, lecz Colorado się nie poddawało i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem.

Również remisowo było w meczu Bastionu i Obłuża. Taki stan rzeczy utrzymywał się jednak do czasu, gdy Obłuże dosłownie się rozstrzelało, zgarniając tym samym kolejne w tym sezonie zwycięstwo.