Mecz “dwójek” dla Sportingu. Komplet Nankatsu i Tawerny Obłuże

Dwa zespoły oznaczone jako “dwójki” spotkały się w czwartej serii meczów III Ligi. Lepszy okazał się Sporting, ale o tym, że była walka niech świadczy chociażby fakt, że w pierwszych 25 minutach sędzia pokazał aż sześć żółtych kartek!
Swoje mecze w II Lidze wygrały FC Nankatsu i Tawerna Obłuże. Ci pierwsi są liderem II Ligi z kompletem 12 punktów. Tawerna ma 6 oczek, ale tylko dwa rozegrane mecze.

• Tawerna nie dała większych szans Arexowi, a króle polowania okazał się Sebastian Brunath, który aż sześć razy wpisał się na listę strzelców.
  • FC Nankatsu pokonał bardzo groźnego rywala za jakiego w tym sezonie na pewno uchodzić będzie Iskra Gdynia. Młodzież trzymał się dzielnie, a w drugiej połowie zdecydowało doświadcznie
  • Pierwsze trzy punkty wywalczyła FC Limonka, która pokonała 5:2 Turecki Gang Bang