Menu Zamknij

Męki mistrza! Chłopcy z Ferajny czarnym koniem?

Tak mocnego startu beniaminka, nie mieliśmy chyba od dawna! ,,Ferajna” najpierw ,,na dzień dobry” ograła aktualnego mistrza NL6, a teraz pokonała Chylonię DT City – czyli drużynę złożoną z aktualnego wicemistrza oraz aktualnego zwycięzcy naszego pucharu!

Po przegranym pierwszym meczu, Classic był dziś blisko utraty kolejnych punktów. Ostatecznie udało im się pokonać Salos, choć według obserwatorów spotkania, ekipa z Rumi zasłużyła co najmniej na remis!

Liczyć w tym sezonie mogą się również ,,Strażacy”. Bo bardzo pewnym zwycięstwie nad Grabówkiem, drużyna KM PSP podkreśla, że nie przyszła do Ekstraklasy tylko na chwilę.

Problemy mają Bękarty. ZIP nie dał im żadnych szans na zwycięstwo, pewnie zgarniając kolejne 3 punkty. ,,Bordowi” natomiast muszą szukać swoich problemów w ataku, gdyż nie strzelili bramki już od ponad 75 minut!

Również z kompletem punktów jest kolejny spadkowicz – Bracia. Wypunktowali dzisiaj doświadczone JBG, pokazując że ich głównym celem jest powrót do I ligi.

Do interesującego starcia doszło pomiędzy Awarią a Arex’em. Po bardzo wyrównanym pojedynku, zespoły uczciwie podzieliły się punktami.

Obszerne relacje z każdego spotkania, znajdziecie w każdym centrum meczowym!

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW