Menu Zamknij

NADMORSKI PUCHAR LATA 2019

oraz

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU – WIOSNA 2109

NADMORSKI PUCHAR LATA 2019 – VI edycja

 • Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż 30 czerwca już po raz szósty na Obiekcie Sportowym CHECZ zostanie rozegrany NADMORSKI POCHAR LATA! 
  – Turniej ten jest okazją do rywalizacji najlepszych zespołów Nadmorskiej Ligi Szóstek oraz ekip z innych lig Pomorza, a także Polski. 
  – Nadmorski Puchar Lata to także tradycyjnie okazja do integracji, wymiany doświadczeń pomiędzy zespołami z innych lig, ale przede wszystkim okazja do spędzenia piłkarskiego popołudnia w gronie osób ceniących sobie emocje sześcioosobowej piłki amatorskiej
 • NAJWAŻNIEJSZE informacje dotyczące VI edycji NADMORSKIEGO PUCHARU LATA 2019:
  – TERMIN: 30 czerwca – niedziela
  – MIEJSCE: Obiekt Sportowy CHECZ Gdynia ul.Zamenhofa 17
  – START: godz.12.00
  – GWARANTUJEMY: szatnie dla zespołów, pełne zaplecze sanitarne, obsługę medyczną, poczęstunek dla zawodników w formie grila, wodę i inne napoje, nagrody dla najlepszych zespołów i zawodników, dużo pozytywnych emocji 
  – WPISOWE: 200 zł

OFICJALNE ZAKOŃCZENIE SEZONU – WIOSNA 2019 w NL6

 • Tradycyjnie na zakończenie sezonu wiosennego zapraszamy wszystkich naszych zawodników na OFICJALNE PODSUMOWANIE SEZONU !!!
  – Tuż przed wakacjami, zanim jeszcze udacie się na urlopy chcemy wspólnie podsumować kolejny sezon Nadmorskiej Ligi Szóstek ! Zapraszamy wszystkich zawodników, sympatyków i kibiców do wspólnej integracji przy grillu oraz napojach. 
  O godzinie 18.00 oficjalnie wręczymy najlepszym zespołom poszczególnych lig PUCHARY oraz nagrody, a także wyróżnimy najlepszych zawodników sezonu WIOSNA 2019! 
  – Aby na naszym obiekcie pojawiło się jak najwięcej osób, aby było to prawdziwe święto NL6 i postanowiliśmy, że w tym sezonie to właśnie po oficjalnym wręczeniu nagród rozpoczniemy rywalizację w BARAŻACH ! Będzie więc później okazja, aby zostać dłużej na obiekcie i wspólnie podsumować cztery miesiące grania! Mamy nadzieję, że taka forma spędzenia ostatniej niedzieli czerwca przypadnie wam do gustu i wspólnie spędzimy emocjonujący, piłkarski wieczór! 

TAK BYŁO W POPRZEDNICH LATACH na NADMORSKIM PUCHARZE LATA oraz ZAKOŃCZENIACH SEZONU

NL6

FREE
VIEW