Oba Sportingi gromią!

16:1 (!) to łączny bilans bramkowy, uzyskany przez obie ekipy Sportingu we wczorajszych potyczkach. Wynik ten budzi jeszcze większy podziw, gdy spojrzymy z jakimi drużynami przyszło się mierzyć ,,jedynce” i ,,dwójce”. Ci pierwsi, ograli lidera I ligi – MNS – aż 8:1! Co ciekawe, niespełna miesiąc temu, w starciu tych zespołów, Sianowcy wygrali 8:2. Rezerwy z Orłowo natomiast, pokonały 8:0 doświadczony Bastion, któremu marzy się przecież powrót do II ligi.

• Po nie załapaniu się do grupy mistrzowskiej, Kamix Braciom ciężko jest złapać motywację do gry. Mają oni bowiem sporą przewagę nad resztą w ,,spadkowej”. Wykorzystała to ekipa Orange, która pokonując ich 1 golem, zdobyła ważne w kwestii utrzymania 3 punkty.
  • Z formy nie wypada Przychodnia Morska. AIC co prawda postawili im wczoraj trudne warunki, lecz 2-bramkowa przewaga z 1 połowa została podtrzymana i niegdysiejszy Stumet, może już się skupiać na walce o awans bezpośredni!
  • Cierpień Limonki ciąg dalszy. Po dobrych 25 minutach i prowadzeniu 2:1 z Classic’iem II, przyszła dramatyczna druga ,,połówka”, w której nie udało im się strzelić już żadnego gola, a stracone 3 pozbawiły ich chociażby punktu w tym spotkaniu.
  • Na remis zagrały PKP oraz Studio Prime JBG. ,,Motorniczowie” prowadzili co prawda 2:0, lecz stratę tą udało się przeciwnikom odrobić. Dla Intercity to koniec marzeń o awansie. Choć w III lidze już nie takie przetasowania przed początkiem nowego sezonu bywały…