PROMOTION wygrywa do zera. Z “nowych” na plusie tylko Kiedyś Odpalą

Kolejne zespoły w czwartek inaugurowały sezon Wiosna 2020. Tym razem do rywalizacji przystąpiły cztery nowe ekipy i emocji w meczach z ich udziałem nie brakowało. Na plus pierwszy swój mecz może zapisać zespół Kiedyś Odpalą, chociaż inna ekipa Bez Nazwy zawiesiła faworytowi poprzeczkę bardzo wysoko. Piszemy faworytowi, bo w składzie Kiedyś Odpalą znajdziemy kilku zawodników, którzy w innych zespołach grali już wcześniej w NL6 i to w mocnych ekipach.

• Duży plus stawiamy przy ekipie PROMOTION 360. Spadkowicz z II Ligi pokonał 4:0 Gałę bez przypału. Nowa ekipa mocno trzymała się do przerwy. Jednak w drugiej połowie doświadczony zespół PROMOTION rozstrzygnął mecz na swoją korzyść
  • Na remis zagrały zespoły, które już rywalizowały ze sobą w III Lidze. Bastion i Ascoli (dawniej Turecki Gang Bang) toczyły wyrównany bój, ale rozstrzygnięcia po 50 minutach nie było. Dodatkowo mecz z kontuzją kolana zakończył Daniel Pawłowski. Zawodnikowi żółto-czarnych życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!
  • Powracający do NL6 zespół Babilon United prowadził do przerwy z Przychodnią Morską. Jednak po zmianie stron do głosu doszli rywale i to oni ostatecznie zapisali na swoim koncie trzy punkty
  • Nie było niespodzianki w Pucharze NL6. Tanie Blachy pokonały Awarię i mogą już szykować się do meczu w 3 rundzie !