Menu Zamknij

Sezon WIOSNA 2020 zakończony! Piątkowa impreza przejdzie do historii !

Oficjalne podsumowanie sezonów Wiosna 2020 i Jesień 1019 połączone z turniejem o Superpuchar NL6 oraz licytacją na rzecz Tomasza Bojara przejdzie do historii. Po raz kolejny pokazaliście, że macie wielkie serca i kochacie piłkę nożną! Zapraszamy do lektury podsumowania.

Długi to był sezon. Naznaczony pandemią, ale ostatecznie zakończony z ostatnim dniem lipca i to zakończony bardzo udanie.
– Musimy Wam przede wszystkim serdecznie podziękowaćmówił już podczas rozdania nagród Łukasz Krzemiński. – Choć nie wszystkie drużyny dotrwały do końca sezonu, to jednak w większości udało się rywalizacje prowadzić w czerwcu i lipcu. Szczególnie drugi wakacyjny miesiąc był bardzo trudny, ale z waszą pomocą rozgrywki przebiegły sprawnie.
Sama piątkowa impreza podzielona została na trzy części, o których w krótkich podsumowaniach.

 • Na początek od godziny 18.00 rozpoczęły się zmagania o SUPERPUCHAR NL6. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów: Nevada, Sporting II Orłowo, Kiedyś Odpalą, Bękarty, KP Grabówek i JR Pogórze.
  Kapitanowi zdecydowali, że grać będziemy systemem każdy z każdym po 10 minut i to był dobry pomysł. Spotkania od początku były bardzo wyrównane. Praktycznie tylko Nevada była poza zasięgiem innych ekip. Ekipa Krzysztofa Duliasza wzmocniona Arkadiuszem Proeną z Enerpolu nie miała problemów wygrywaniem kolejnych meczów.
  Niespodzianki więc być nie mogło. To Nevada z 15 punkami zajęła 1 miejsce!
  Na drugim miejscu uplasował się JR Pogórze. Ekipa Janusza Rodziewicza zagrała niezły turniej przegrywając tylko z Nevadą. Trzeba przyznać, że jeśli JR utrzyma skład z Wiosny, to w nowym sezonie może być jedną z ciekawszych ekip w Ekstraklasie.
  Na najniższym stopniu podium uplasował się KP Grabówek. Dla ekipy Krzysztofa Klukowskiego to w ogóle był bardzo dobry sezon. Awans do Ekstraklasy, stabilizacja składu i do tego nagrody indywidualne dla Patryka Murawskiego oraz Krzysztofa Klukowskiego.
  Podziękowania także dla pozostałych ekip za sportową rywalizację.
 • Po zakończeniu turnieju odbyło się oficjalne wręczenie nagród i pucharów za sezon JESIEŃ 2019 i WIOSNA 2020. Nagradzaliśmy zarówno zespoły jak i indywidualnie zawodników. Zdecydowanie najczęściej wywoływane były zespoły, którymi dowodzi Krzysztof Duliasz wraz z Jerzym kanią. Zarówno w sezonie Jesień 2019 jak i Wiosna 2020 to Enerpol był najlepszą ekipą. Poniżej zdjęcia nagrodzonych zawodników. Przypomnijmy, że w tym roku realizacja voucherów odbywa sie w sklepie sportowym VITASPORT przy ulicy Morskiej.
 • Trzecim aktem zakończenia i chyba najważniejszym była zbiórka pieniędzy na rzecz Tomasza Bojara – osoby związanej z NL6 od bardzo dawna, zawodnika FC Babilon United. Nie po raz pierwszy pokazaliście jak wielkie macie serca! Udało nam się wspólnie zebrać ponad 8 000 zł, a sam piłka Arki Gdynia z podpisami zawodników z jedenastki 90-lecia osiągnęła kwotę 3000 zł ! Sporo do skarbonki wrzucili także m.in. nabywcy koszulek Karola Linettego, Grzegorza Nicińskiego czy Kamila Grosickiego. 
  – Wszystkim biorącym udział w licytacji składamy ogromne podziękowania mówi Łukasz Krzemiński.Ogromne słowa uznania także dla Krzysztofa Klukowskiego, który świetnie sprawdził się w roli prowadzącego aukcję. 

  Wielkie podziękowania jeszcze raz dla wszystkich przybyłych na piątkowe wydarzenie. Na boiskach NL6 widzimy się już za miesiąc ! 

Powiązane Wpisy