Menu Zamknij

SIERPIEŃ w Nadmorskiej Lidze Szóstek! 22 sezon NL6 !

Powoli wracać będziemy na boiska gdyńskiej Checzy ! Właściwie część zespołów już wróciła i rozgrywa właśnie mecze w ramach PUCHARU LATA. To forma przygotowań, która dodatkowo daje szansę wywalczenia zniżki na sezon JESIEŃ 2019. Natomiast wszystkie zespoły do rozgrywek wrócą 26 sierpnia. Wtedy zainaugurujemy już 22 sezon rywalizacji! Dodatkowo 21 sierpnia kolejny raz do rywalizacji w Pucharze Polski przystąpi kadra NL6 ! 

 • 22 sezon, czyli 11 lat grania, to czas, w którym były lepsze i gorsze momenty. Nie mniej jednak rozgrywki mają już swoją tradycję i cieszymy się, że po raz kolejny będziecie z nami! Wiemy, że czasem macie problemy ze skompletowaniem składu, szukacie nowych wyzwań, czy zwyczajnie macie już dość piłki nożnej (choć w to akurat wątpimy) to jednak  JESTEŚCIE !


  >>> CO DAJE WAM uczestnictwo w rozgrywkach NL6 ?

  –  Ligę, w której jak w żadnej innej w Polsce rozegrać nawet 20 spotkań (zależy od wyników w Pucharze NL6), a 16 meczów to stałą liczba! 
  – podanie w terminie wybranych dni i godzin rozgrywania meczów gwarantuje w 90% spełnienie Waszych próśb !
  – TERMINARZ przygotowany na cały sezon rozgrywkowy na długo przed startem rozgrywek
  – rywalizacja na obiekcie CHECZY, a więc w miejscu doskonale skomunikowanym, na dwóch NIEZALEŻNYCH boiskach ze sztucznym oświetleniem 
  – pełne zaplecze sanitarne z szatniami dla każdej drużyny, dużo miejsca na obiekcie, gdzie można spędzić czas po zakończeniu spotkania 
  – oficjalne podsumowanie sezonu wraz z wręczeniem nagród i pucharów dla najlepszych ekip oraz darmowym poczęstunkiem dla wszystkich uczestników 
  – możliwość otrzymania powołania do kadry NL6, która uczestniczy m.in. w rozgrywkach o Puchar Polski 
  – rywalizację z zawodnikami, którzy w przeszłości byli reprezentantami Polski lub grali w Ekstraklasie! 
  – atmosferę wieczornych meczów, rywalizacji, a przede wszystkim wpływa na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego 🙂 

 • CO NAS CZEKA w sezonie JESIEŃ 2019 ??
  – dużo grania już od 26 sierpnia aż do połowy grudnia! 
  – tradycyjnie nie gramy: w dni, które mecze rozgrywa reprezentacja Polski oraz po konsultacjach z zespołami w dni, które mecze rozgrywa Arka Gdynia. Nie grać będziemy także: 1 i 11 listopada. 
  – wraca Magazyn Ligowy NL6, tak bardzo przez Was wyczekiwany! Magazyn prowadził będzie Maciej Nowak, a oczywiście stałym ekspertem pozostanie Pan Janusz Rodziewicz. Nie zabraknie zaproszonych gości. Pierwszy odcinek jeszcze przed startem nowego sezonu! 
  – konkurs dla zawodników zgłoszonych do rozgrywek w każdym tygodniu grania
  – losowanie BONU na sprzęt sportowy JOMA z pośród wszystkich zawodników, którzy zostaną do rozgrywek zgłoszeni w regulaminowym terminie
  – LIGA TYPERA – a więc coś dla tych, którzy lubią typować wyniki meczów 
  – transmisje meczów na żywo w internecie na kanale IMPREZYLIVE.PL i to już od pierwszej kolejki !
  – ponadto dużo zdjęć i materiałów wideo 
  – oraz jeszcze dwie dodatki do rozgrywek, o których poinformujemy w osobnej wiadomości 

 • REGULAMIN NL6:
  – opublikujemy po 10 sierpnia, gdy dokładnie poznamy liczbę zespołów i przewidywany system awansów i spadków
  >>> kilka ważnych informacji:
  – po dogłębnej analizie,  postanowiliśmy, że w tym sezonie nadal będzie możliwa gra dowolnej liczby zawodników zrzeszonych w klubach ligowych. Wynika to z tego, iż tworząc Nadmorską Ligę Szóstek zakładaliśmy, że będą to rozgrywki dla wszystkich. Bez znaczenia jaki ktoś wykonuje na co dzień zawód, czy w przeszłości grał zawodowo w piłkę nożną, czy sport traktuje typowo amatorsko. Dlatego właśnie są aż cztery klasy rozgrywkowe, aby każdy znalazł dla siebie miejsce. 
  Ponadto jesteśmy jedną z niewielu lig, gdzie na boisku można spotkać byłych reprezentantów Polski czy zawodników grających w Ekstraklasie. Nie możemy, a przede wszystkim nie chcemy naszym zawodnikom zabierać możliwości rywalizacji (być może raz, dwa razy w życiu) z takimi piłkarzami jak Rafał Murawski, Tomasz Lisowski, Grzegorz Niciński czy Marcus da Silva. 
  Piłka nożna dla wszystkich – niech takie hasło nam przyświeca w 22 sezonie NL6 ! 

SIERPIEŃ w NL6

>>>>10 sierpnia termin zgłaszania zespołów do sezonu JESIEŃ 2019
>>>> 12 sierpnia – ustalenie kształtu LIG i koniec przyjmowania próśb dotyczących TERMINARZA 
>>>> 20 sierpnia – termin przesłania składów na sezon Jesień 2019
>>>> 21 sierpnia mecz 1 rundy PUCHARU POLSKI: NL6 – Amator II Kiełpino
>>>> 26 sierpnia – inauguracja sezonu JESIEŃ 2019 w NL6

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW