Menu Zamknij

Śledzie pewnie pokonują Ejsmonda! Pierwszy remis w sezonie

Środowy wieczór dostarczył nam wielu emocji, których zwieńczeniem miał być hit 1 ligi, pomiędzy Ejsmondem (który dokonał przed sezonem fuzji z AGSP) oraz Śledziami. Ku delikatnemu zaskoczeniu, niemal po pierwszej połowie było już po sprawie. Bowiem Śledzie prowadzili już 4:0, czego – jak się później okazało – nie dali już sobie w meczu wyrwać!

 

Do ciekawego pojedynku doszło również pomiędzy ekipami Jogi i Rukoli. Mające podobne cele w postaci awansu ekipy wiedziały, że nawet w pierwszej kolejce są jednymi z najgroźniejszych rywali do boju o Ekstraklasę. Ostatecznie ten mecz walki zakończył się zasłużonym remisem, który jest przy okazji pierwszym w tym sezonie podziałem punktów!

W 3 lidze natomiast 3 pogromy:

Nowy zespół (złożony głównie z zawodników stanowiących wcześniej o sile wielu znanych ekip) – Gunners Gdynia nie dał najmniejszych szans Przychodni Morskiej (dawnemu Stumetowi).

Również okazale wygrała nowa-stara ekipa Obłuża. Grająca jeszcze do niedawna w Ekstraklasie ekipa, po reaktywacji zgłasza akces do ponownego marszu ku elicie, zaczynając od wysokiego zwycięstwa nad solidną Iskrą.

Odświeżona została za to kadra Dellnera. Ekipa Jakuba Skiby nie dała najmniejszych szans ,,Rebelsom” czyli ekipie z którą na ogół toczyła równe boje. Pokazało to, że Dellner Components ma już chyba dość gry w 3 lidze i w końcu chce pokusić się o awans!

Po szersze opisy meczów, zapraszamy do poszczególnych centrów meczowych.

TABELA - I LIGA

PozycjaklubMGzGsPkt
1Śledzie9532827
2Ejsmond Club9823524
3Bad Boys8453618
4Sporting9563917
5Rukola8393114
6Joga Bonito10636813
7Prawie Jak Piłkarze10495412
8Latarnik11385311
9JNT9516610
10Koneser Gdynia1041539
11SKM950687
12My Na Sianie732396
13FC Nankatsu935644

TABELA - III Liga

PozycjaklubMGzGsPkt
1Gunners Gdynia10914430
2Obłuże11832928
3Dellner Components10973925
4Nevada Gdynia12844922
5Colorado PUB9783221
6Ultramaryna7373315
7Iskra Gdynia10596014
8Przychodnia Morska11455114
9Bastion Gdynia11586110
10Wilki Morskie951529
11Jastrzębie Gdynia935779
12Alexander944864
13Rebels AiC831673
14SPS Limonka II1038873
15Turecki Gang Bang1029933

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW