Menu Zamknij

Turniej sparingowy rozpoczęty!

Środa była pierwszym dniem rywalizacji w meczach sparingowych. Mają one oczywiście na celu jak najlepsze przygotowanie zawodników do nowego sezonu Nadmorskiej Ligi Szóstek. 
– Pogoda dopisuje, są chęci do grania, a forma jeszcze do poprawy – żartowali zawodnicy, którzy stawili się na boiska Checzy. 

Sparingową serię meczów rozpoczął pojedynek KP Grabówka z Prawie Jak Piłkarzami. Tych drugich ze względu na mniej liczną kadrę zasilił Krzysztof Klukowski. Długo właśnie beniaminek I Ligi prowadził, ale w końcówce to przedstawiciel Ekstraklasy zachował więcej sił i zwyciężył jedną bramką.
W innych meczach też nie brakowało emocji. 
Starcie zespołów, które spotkają się na boiskach III Ligi, a więc Wilków Morskich i Dellnera zakończyło się remisem 2:2. Inny nowy/stary zespół, a więc Obłuże minimalnie pokonało SPS Limonki. Co ciekawe druga drużyna Limonki odprawiła PROMOTION 360 11:6. 

Pierwszą kolejkę meczów sparingowych zakończą trzy czwartkowe pojedynki. 
2 kolejka meczów odbędzie się na tydzień przed inauguracją rozgrywek ligowych. Tym samym każdy zespół zgłoszony będzie miał na swoim koncie po dwa mecze. 

 

ZESPOŁY ZGŁOSZONE do SPARINGÓW: 
>>> Śledzie, SPS Limonka, SPS Limonka II, PROMOTION 360, Bastion, Bracia, Obłuże, Latarnik Choczewo, Wilki Morskie, Dellner Components, Bękarty, Awaria, KP Grabówek

NL6

FREE
VIEW