TERMINARZ gier na halową sobotę 2.02 !

W sobotę 2 lutego kolejny weekend z rywalizacją w ZIMOWYM TURNIEJU HALOWYM ! Tym razem sporo grania, zapewne też dużo emocji, a rywalizację rozpoczniemy już o 10.00 rano!
Poniżej dokładny terminarz sobotnich zmagań!

SYSTEM GRY:
– drużyny tym razem rywalizować będą systemem każdy z każdym, co powoduje, że grania będzie najwięcej spośród wszystkich turniejów, jakie do tej pory się odbyły
– czas grania: 10 minut mecz

  • o kolejności miejsc w grupach decydują : zdobyte punkty, bezpośredni mecz, bilans bramkowy, więcej zdobytych goli
  • boisko wyznacza czarna linia na hali
  • zawodnicy karani będą karami minutowymi w zależności od przewinienia (2 min/5 min/do końca meczu) (kary minutowe nie przechodzą na kolejne mecze)
  • bramkarz bez ograniczeń może uczestniczyć w grze
  • bramkarz wznawia grę od bramki ręką
  • zakaz gry wślizgiem (jedyny wyjątek to sytuacja, gdy zawodnik ma możliwość zdobycia bramki używając ‚wślizgu’, jest to sytuacja, gdy uderzenie jest do pustej bramki, a w obrębie zawodnika nie ma przeciwnik). Ostateczna decyzja co do wykonanego wślizgu zależy od interpretacji sędziego 


    ZGŁOSZONE ZESPOŁY:
    Hito Sushi, Sporting Gdynia, Suchy Dwór, Janusze, Jama Zła, Kadra NL6, Orange Team, AMW

TERMINARZ: 

1 kolejka:
g. 10.00 : Histo Sushi – AMW
g. 10.12 : Sporting Gdynia – Jama Zła
g. 10.24 : Suchy Dwór – Orange Team
g. 10.36 : Janusze – kadra NL6

2 kolejka:
g. 10.48 : Hito Sushi – Sporting Gdynia
g. 11.00 : AMW – NL6
g. 11.12 : Jama Zła – Suchy Dwór
g. 11.24 : Orange Team – Janusze

3 kolejka: 
g. 11.36 : Sporting Gdynia – AMW
g. 11.48 : Suchy Dwór – Hito Sushi
g. 12.00 : Janusze – Jama Zła
g. 12.12 : NL6 – Orange Team

4 kolejka:
g. 12.24 : Sporting Gdynia – Suchy Dwór
g. 12.36 : AMW – Orange Team 
g. 12.48 : Hito Sushi – Janusze
g. 13.00 : Jama Zła – NL6

5 kolejka:
g. 13.12 : Suchy Dwór – AMW
g. 13.24 : Janusze – Sporting Gdynia
g. 13.36 : Orange Gdynia – Jama Zła
g. 13.48 : NL6 – Hito Sushi

6 kolejka: 
g. 14.00 : Jama Zła – AMW
g. 14.12 : Suchy Dwór – Janusze
g. 14.24 : Hito Sushi – Orange Team
g. 14.36 : NL6 – Sporting Gdynia

7 kolejka: 
g. 14.48 : Janusze – AMW
g. 15.00 : Jama Zła – Hito Sushi
g. 15.12 : Orange Team – Sporting Gdynia
g. 15.24 : NL6 – Suchy Dwór 

 

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *