Menu Zamknij

TERMINARZE – sezon JESIEŃ 2019 !

Zgodnie z zapowiedzią są już od dziś dostępne TERMINARZE na sezon JESIEŃ 2019 dla wszystkich LIG ! Tym samym jeszcze przed pierwszym meczem każda drużyna ma możliwość zapoznania się z harmonogramem i tak, aby z wyprzedzeniem zaplanować sobie czas ! 
Mamy nadzieję, że to właśnie ułatwi nam sprawne przeprowadzenie rozgrywek w zbliżającym się sezonie. 

  • Prosimy wszystkich zawodników o dokładne zapoznanie się z przedstawionym terminarzem
  • Jeśli udało Wam się gdzieś ‘wyszukać’ błąd prosimy o informację, jest jeszcze czas na korektę
  • WAŻNE INFORMACJE:
    – wprowadziliśmy kilka zmian w tym sezonie m.in. Ekstraklasa gra swoje mecze głównie w środy (jedno spotkanie od października odbywa się we wtorek o 21.30). W pozostałych ligach również staraliśmy się, aby mecze jednej klasy rozgrywkowej odbywały się jednego dnia lub maksymalnie dwóch i to najlepiej nastepujących po sobie. Oczywiście nie zawsze nam się to udawało, głównie ze względu na prośby jakie mięliście odnośnie terminarza
    – W II Lidze mecze 2 i 3 kolejki z udziałem Wilków Morskich odbędą się w szóstym i ósmym tygodniu grania ze względu na rej w jaki cała drużyna marynarzy wypływa
    – Przypominamy, że każdy zespół może wystąpić z jedną prośbą dotyczącą przełożenia meczu. Najpierw jednak musi uzyskać zgodę przeciwnika. Dopiero później kontaktuje się i informuje o takim fakcie organizatora
    – Być może w III Lidze będzie jednak 12 zespołów. Informację przekażemy do niedzieli, wtedy nie byłoby przymusowej pauzy 
    – w każdej z lig po zakończeniu fazy zasadniczej następować będzie podział na grupę mistrzowską i spadkową. 


EKSTRAKLASA

DatameczCzas/WynikiKolejka
FC Babilon United — KM PSP Gdynia5
Enerpol Gdynia — Salos Rumia5
Rol Ryż — Dziki West5
Classic Gdynia — Śledzie5
Chylonia DT City — JR Pogórze5
Ejsmond Club — Rukola5
JR Pogórze — Enerpol Gdynia4
FC Babilon United — Rukola3
Enerpol Gdynia — Chylonia DT City6
Salos Rumia — Dziki West6
JR Pogórze — FC Babilon United6
Rukola — Rol Ryż6
Śledzie — Ejsmond Club6
KM PSP Gdynia — Classic Gdynia6
Ejsmond Club — KM PSP Gdynia7
Rol Ryż — Śledzie7
Rukola — Dziki West7
Chylonia DT City — Salos Rumia7
FC Babilon United — Enerpol Gdynia7
Classic Gdynia — JR Pogórze7
JR Pogórze — Ejsmond Club8
Rukola — Salos Rumia8
Śledzie — Dziki West8
KM PSP Gdynia — Rol Ryż8
FC Babilon United — Chylonia DT City8
Enerpol Gdynia — Classic Gdynia8
Classic Gdynia — Chylonia DT City9
Rol Ryż — JR Pogórze9
Rukola — Śledzie9
FC Babilon United — Salos Rumia9
Dziki West — KM PSP Gdynia9
Ejsmond Club — Enerpol Gdynia9
Chylonia DT City — Ejsmond Club10
Śledzie — Salos Rumia10
KM PSP Gdynia — Rukola10
Enerpol Gdynia — Rol Ryż10
JR Pogórze — Dziki West10
FC Babilon United — Classic Gdynia10
Śledzie — KM PSP Gdynia11
Classic Gdynia — Salos Rumia11
Rukola — JR Pogórze11
Dziki West — Enerpol Gdynia11
Ejsmond Club — FC Babilon United11
Rol Ryż — Chylonia DT City11

I LIGA

DatameczCzas/WynikiKolejka
KP Grabówek — Sporting5
Orange Team Gdynia — ZIP Skład5
JNT — ZIP Skład1
Tanie Blachy — My Na Sianie6
Sporting — Joga Bonito6
Bad Boys — Orange Team Gdynia6
ZIP Skład — Kamix Bracia6
JNT — KP Grabówek6
Bad Boys — ZIP Skład7
Joga Bonito — JNT7
Orange Team Gdynia — Tanie Blachy7
KP Grabówek — Kamix Bracia7
My Na Sianie — Sporting7
Bad Boys — Kamix Bracia8
Sporting — Orange Team Gdynia8
Tanie Blachy — ZIP Skład8
KP Grabówek — Joga Bonito8
JNT — My Na Sianie8
Bad Boys — Tanie Blachy9
My Na Sianie — KP Grabówek9
Joga Bonito — Kamix Bracia9
Orange Team Gdynia — JNT9
ZIP Skład — Sporting9

II LIGA

DatameczCzas/WynikiKolejka
Koneser Gdynia — PROMOTION 3605
Progress Team — Iskra Gdynia5
Bękarty — AREX5
PROMOTION 360 — Obłuże3
Iskra Gdynia — SKM3
Obłuże — SKM5
FC Nankatsu — Wczorajsi5
Bękarty — Wilki Morskie4
Wilki Morskie — Koneser Gdynia6
AREX — Progress Team6
PROMOTION 360 — Bękarty6
Iskra Gdynia — Obłuże6
SKM — FC Nankatsu6
Companieros — Wczorajsi6
Wilki Morskie — Progress Team3
FC Nankatsu — Obłuże7
AREX — Koneser Gdynia7
Wczorajsi — Wilki Morskie7
SKM — Progress Team7
Bękarty — Iskra Gdynia7
PROMOTION 360 — Companieros7
Wilki Morskie — Obłuże2
Koneser Gdynia — Iskra Gdynia8
Progress Team — FC Nankatsu8
Bękarty — SKM8
Companieros — AREX8
Wilki Morskie — PROMOTION 3608
Wczorajsi — Obłuże8
Koneser Gdynia — SKM9
Iskra Gdynia — Companieros9
Bękarty — FC Nankatsu9
Obłuże — Progress Team9
Wczorajsi — PROMOTION 3609
Wilki Morskie — AREX9
Koneser Gdynia — FC Nankatsu10
Companieros — SKM10
Bękarty — Obłuże10
PROMOTION 360 — AREX10
Wilki Morskie — Iskra Gdynia10
Progress Team — Wczorajsi10
Koneser Gdynia — Obłuże11
FC Nankatsu — Companieros11
SKM — Wilki Morskie11
AREX — Wczorajsi11
Iskra Gdynia — PROMOTION 36011
Progress Team — Bękarty11

III LIGA

DatameczCzas/WynikiKolejka
SPS Limonka — Awaria5
Przychodnia Morska - Classic II Gdynia5
Sporting II Orłowo — Rebels AiC5
PKP Intercity — Turecki Gang Bang5
SPS Limonka — Sporting II Orłowo2
Awaria — PKP Intercity6
Studio Prime JBG — Emeryci6
Nevada Gdynia — SPS Limonka6
Turecki Gang Bang — Sporting II Orłowo6
Przychodnia Morska — Bastion Gdynia6
Nevada Gdynia — PKP Intercity7
Rebels AiC — Turecki Gang Bang7
Emeryci — SPS Limonka7
Sporting II Orłowo — Awaria7
Studio Prime JBG — Przychodnia Morska7
Nevada Gdynia — Sporting II Orłowo8
Emeryci — PKP Intercity8
Przychodnia Morska — SPS Limonka8
Studio Prime JBG — Bastion Gdynia8
Awaria — Rebels AiC8
SPS Limonka — Bastion Gdynia9
PKP Intercity — Przychodnia Morska9
Sporting II Orłowo — Emeryci9
Nevada Gdynia — Rebels AiC9
Turecki Gang Bang — Awaria9
Nevada Gdynia — Turecki Gang Bang10
Emeryci — Rebels AiC10
Bastion Gdynia — PKP Intercity10
Przychodnia Morska — Sporting II Orłowo10
Studio Prime JBG — SPS Limonka10
Nevada Gdynia — Awaria11
Turecki Gang Bang — Emeryci11
Bastion Gdynia — Sporting II Orłowo11
Rebels AiC — Przychodnia Morska11
Studio Prime JBG — PKP Intercity11

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW