Menu Zamknij

UWAGA ! Zmiana w regulaminie! Można dopisać dodatkowych zawodników!

Reagując na Wasze prośby, a także mając na uwadze specyficzny czas pandemii oraz zbliżający się okres wakacyjny komisja ligi NL6 podjęła następującą decyzję: 

  • Do zakończenia fazy zasadniczej można dopisywać zawodników, którzy do tej pory nie grali jeszcze w NL6. Trzeba to jednak uczynić wyłącznie drogą e-mailą lub SMS ! 
  • Cały czas obowiązuje natomiast zasada, że w jednym zespole nie może występować więcej niż jeden zawodnik z drużyny, która przeniosła swój udział na sezon jesienny
  • Dokonywanie transferów pomiędzy zespołami jest zabronione. W wyjątkowych okolicznościach można zwrócić się do organizatorów o wydanie zgody na transfer, co nie jest jednoznaczne z udzieleniem pozwolenia

– Obserwujemy wnikliwie pierwsze tygodnie po wznowieniu rywalizacji – mówi Łukasz Krzemiński, organizator rozgrywek NL6. Powody takiej naszej decyzji były dwa. Widzimy, że część zespołów miała delikatne problemy ze składami, zwłaszcza, gdy trzeba było grać dwa razy w tygodniu. Obecny sezon chcemy traktować trochę przejściowo jako przygotowanie do zmagań jesienią. Powód jest oczywiście znany. Sami też nie byliśmy w stanie przewidzieć jak będzie Wam się rywalizowało w okresie wakacyjnym. Natomiast fakt, że ciągle pojawiają się nowi zawodnicy i to często z przeszłości w Ekstraklasie czy I Lidze pokazuje, że jest chęć i zapotrzebowanie na grę w NL6. To tylko podnosi poziom rozgrywek, a dal wielu jest okazją sprawdzenia się w pojedynkach z m.in. z Marcinem Burkhardtem czy Przemysławem Trytko. 

  • Liczymy, że dobra zabawa i wspólna rywalizacja w okresie wakacyjnym sezonu WIOSNA 2020 dobrze przygotuje wszystkich do rozgrywek JESIEŃ 2020. 

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW