W II lidze ciekawie od samego początku!

Choć jesteśmy dopiero w trakcie rozgrywania 2. kolejki, to już kilka spotkań pokazało, że II liga będzie w tym sezonie niezwykle ciekawa. Bez emocji nie obyło się także szczebel niżej, ponieważ byliśmy świadkami remisu, a i drugi mecz zakończył się różnicą 1 trafienia!

• Najciekawiej było w pojedynku Bękartów z Orłowem. Ci pierwsi wrócili z dalekiej podróży, odrabiając 3 bramkową stratę. Niestety kontrowersyjna decyzja sędziego pozbawiła ich wcześniej bramki, co okazało się tragiczne w skutkach. Orłowo bowiem trafiło na 6:5 w ostatniej akcji spotkania, rzutem na taśmę nie dopuszczając do drugiego z rzędu remisu.
  • Kolejny raz, losy spotkania w drugiej połowie odwróciła Awaria. Do przerwy przegrywała ona bowiem z Arex’em 1:3. Po zmianie stron natomiast, niezawodny Karol Hejman nie dał się pokonać już ani razu, po pozwoliło jego kolegom odrobić straty z nawiązką, co daje im 4 punkty po 2 pierwszych meczach!
  • Pokaz siły obejrzeliśmy za to ze strony Enerpolu II. W pojedynku ,,dwójek” ze Sportingiem II, rezerwy mistrza NL6 pokazały prawdziwą moc, ogrywając beniaminka 8:2.
  • W III lidze, swoje pierwsze punkty (i bramki) na boiskach Checzy wywalczyła Gała bez Przypału. Choć do pierwszej połowy wydawało się że będą to 3 ,,oczka”, doświadczenie Studio Prime JBG pozwoliło im odrobić straty, a nowy zespół musiał się zadowolić punkcikiem.
  • Asconi po zmianie nazwy (wcześniej Turecki GB), wyraźnie zaczęli grać lepiej! Po 2 meczach mają już bowiem 4 punkty, co jest wynikiem podobnym do całego poprzedniego sezonu! Warto zaznaczyć, że dorobek ten, wywalczyli z bardzo doświadczonymi ekipami Bastionu i PROMOTION 360.