Menu Zamknij

W piątek nagradzamy! VOUCHERY do VITASPORT czekają na najlepszych!

Przypominamy, że już w piątek 31 lipca odbędzie się oficjalne podsumowanie sezonów JESIEŃ 2019 i WIOSNA 2020. Na najlepsze zespoły oraz zawodników czekają nie tylko puchary, ale także nagrody indywidualne. Tym razem będą to VOUCHERY do sklepu sportowego VITASPORT ! Będziecie mogli już od poniedziałku mogli realizować bony!

  • Sklep VITASPORT mieszczący się przy ulicy Morskiej będzie miejscem , gdzie zrealizujecie swoje VOUCHERY
  • Do wykorzystania bedziecie mieć dokładnie taką kwotę jaka jest zapisana na bonie
  • taka forma nagrody będzie dla Was zdecydowanie najbardziej komfortowa
  • na realizację vouchera macie dokładnie dwa tygodnie liczone od poniedziałku 3 sierpnia (czyli do 16 sierpnia)
  • przypominamy, że nagrody obejmują dwa ostatnie sezony, a więc Jesień 2019 i Wiosna 2020

ROZDANIE PUCHARÓW i NAGRÓD:
JESIEŃ 2019

EKSTRAKLASA

1 miejsce: ENEPOL GDYNIA

2 miejsce: DZIKI WEST
3 miejsce: CLASSIC GDYNIA 

I LIGA

1 miejsce: SPORTING ORŁOWO

II LIGA:
1 miejsce: TAWERNA OBŁUŻE

III LIGA: 
1 miejsce: SPORTING II ORŁOWO



NAJLEPSZY ZAWODNIK:
EKSTRAKLASA: Arkadiusz Proena (Enerpol)

I LIGA: Kacper Kowalski (Sporting Orłowo)
II LIGA: Artur Ryś (FC Nankatsu)

III LIGA: Tomasz Karol (Sporting II Orłowo)

NAJLEPSZY STRZELEC:
EKSTRAKLASA: Kacper Kiełb (Rol Ryż)
I LIGA: Tomasz Kapeluch (Bad Boys)
II LIGA: Daniel Wójcik (Wczorajsi)

III LIGA: Marek Liszewski (Aleksander) 


NAJLEPSZY BRAMKARZ:

EKSTRAKLASA: Daniel Klebba (Classic)
I LIGA: Patryk Kamola (Joga Bonito)
II LIGA: Paweł Mondry (Tawerna Obłuże)
III LIGA: Fabian Niciński (Nevada )

WIOSNA 2020

EKSTRAKLASA

1 miejsce: ENEPOL GDYNIA

2 miejsce: SALOS/NEVADA

3 miejsce: CHYLONIA DT CITY

I LIGA
1 miejsce: KP GRABÓWEK 

II LIGA:
1 miejsce: ………………….



III LIGA: 
1 miejsce: KIEDYŚ ODPALĄ



NAJLEPSZY ZAWODNIK:

EKSTRAKLASA: Michał Kajak (Śledzie)

I LIGA: Krzysztof Klukowski (KP Grabówek)

II LIGA: Dawid Szołomicki (PKP Intercity)

III LIGA: Damian Talaśka (Kiedyś odpalą)



NAJLEPSZY STRZELEC:
EKSTRAKLASA: Piotr Lisowski (Enerpol)
I LIGA: Mateusz Mazurek (Orange Team Gdynia)

II LIGA: …………..

III LIGA: …………..



NAJLEPSZY BRAMKARZ:

EKSTRAKLASA: Paweł Bergański (Enerpol)
I LIGA: Patryk Murawski (KP Grabówek)

II LIGA: Maciej Szlaga (SKM Gdynia)
III LIGA: Krystian Zysko (Przychodnia Morska)

PUCHAR NL6 2019/2020

1 miejsce: ENERPOL Gdynia

2 miejsce: RUKOLA

3 miejsce: Salos/Nevada

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW