Menu Zamknij

ZAPISY na SEZON WIOSNA 2020 ! – To już OSTATNIE DNI !

TO JUŻ ostatnie dni, ostatnie chwile, aby ZAPISAĆ zespół do rozgrywek Nadmorskiej Ligi Szóstek w sezonie WIOSNA 2020 !!! Przed nami kolejne cztery miesiące wspaniałej rywalizacji, pełnej emocji i zwrotów akcji ! 
NAJWAŻNIEJSZE – pamiętajcie – do 15 lutego trzeba zgłosić skład i wpłacić przynajmniej pierwszą ratę !

  • Dzięki temu, że sprawnie wypełniacie formularz i wpisujecie prośby dotyczące terminarza to jest spora szansa, aby terminarze pojawiły się jeszcze długo przed startem rozgrywek ! 
  • Poniżej więcej szczegółów! 

STARTUJEMY z zapisami do rozgrywek NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK w sezonie WIOSNA 2020 ! Przed nami już 23 sezon i mamy nadzieję, że kolejny, w którym będziecie razem z nami przez ponad cztery miesiące pasjonować się rywalizacją na boiskach gdyńskiej Checzy ! 

  • Sezon WIOSNA 2020 wystartuje 2 marca! Natomiast do 15 lutego macie czas na przesłanie zgłoszenia oraz wpłatę pierwszej raty za sezon. Jeśli pogoda pozwoli, to przed oficjalną inauguracją sezonu odbędą się jeszcze zaległe mecze PUCHARU NL6! 
  • Około 20 lutego poznamy TERMINARZ rozgrywek już na cały sezon. Do tego dnia czekamy także na przesłanie składów zespołów! 
  • Sezon tradycyjnie potrwa do końca czerwca. Wtedy też poznamy najlepsze zespoły w poszczególnych ligach. 
  • W najbliższych dniach przedstawimy wstępny podział na klasy rozgrywkowe. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia korekt i przesunięć między poszczególnymi ligami, ale tylko za zgodą drużyn

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW