My Na Sianie — SKM

05/04/2019 19:30 I LIGA Wiosna 2019 5 50'

My Na Sianie27Zwy
SKM35Por

Według obserwatorów, był to jeden z najlepszych jak do tej pory meczów w tym sezonie! Już pierwsza połowa zwiastowała zacięty pojedynek, choć była ona stosunkowo spokojna względem drugiej. Prowadzenie do przerwy SKM-ki tylko potwierdzało wyrównane spotkanie. Po zmianie stron, każda z ekip strzeliła po bramce, co oznaczało wynik 4:3. Wtedy czerwoną kartką ukarany został zawodnik ,,kolejarzy” i mecz spotkanie kompletnie obróciło się do góry nogami! Bezpośrednio z wolnego z którego wyszła ,,czerwień” MNS strzelili bramkę. Minutę później dołożyli jeszcze kolejne trafienie. Ogólnie od tego czasu ,,Sianowcy” byli zespołem lepszym i dowieźli 3 punkty do samego końca, choć bramki w między czasie padały.