Nevada Gdynia — Przychodnia Morska

05/12/2019 20:30 III Liga gr. mistrzowska JESIEŃ 2019 4/gr.A 50'

Enerpol II Gdynia13Por
BCT46Zwy

Dotychczas jedynym zespołem który ograł któryś z dwóch zespołów Krzysztofa Duliasza i Jerzego Kani była Przychodnia Morska. Jeśli jedna nie udało im się zdobyć ,,podwójnego szlema” w całym sezonie, chcieli go chociaż zaliczyć w rundzie dodatkowej, przechodząc je z kompletem punktów. Drugi raz jednak plany te zostały pokrzyżowane, a powodem tego stała się po raz kolejny Przychodnia Morska! Już pierwsza połowa była dużą niespodzianką, bowiem rozjeżdżająca ostatnio rywali Nevada, była wręcz zdominowana przez PM, przegrywając do przerwy aż 1:4. Drugie 25 minut tylko nas potwierdziły, że dla byłego Stumetu to już musi być ,,ten sezon” w którym uda się w końcu wrócić do II ligi, w której grali przecież multum sezonów. Pewne prowadzenie wyniku i utrzymanie przewagi bramkowej to ich bilans na koniec spotkania, które zostało przez nich jak najbardziej zasłużenie wygrane.