Rebels AiC — SPS Limonka II

07/05/2019 18:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 9 50'

Rebels AiC46Por
SPS Limonka II29Zwy

Rebelsi do meczu przystępowali bez swojego lidera Krystiana Pobłockiego, jednak ich kadra była jak zawsze szeroka, więc ze spokojem podejmowali ostatnią w tabeli Limonkę.

Rywale jednak nie zamierzali się poddawać i chcieli w końcu przerwać złą passe w postaci przegranych meczów. Niestety dla nich pierwsza połowa nie układała się tak jakby tego chcieli i rywal po 25 minutach miał na koncie o dwie bramki wiecej.

Po zmianie stron zmienił się obraz gry, a co najważniejsze zawodnicy Limonki byli zdecydowanie bardziej skuteczni. Strzelając siedem bramek w drugiej części nie dali szans rywalom. Wygrywając 9:6 zapewnili sobie pierwsze zwycięstwo w tym sezonie! Brawa za odwrócenie losów meczu i pokazanie, że ambicja i wiara w zwycięstwo mogą dać w końcu upragnione trzy oczka.