SKM — Wczorajsi

20/09/2019 20:30 II LIGA JESIEŃ 2019 4 50'

SKM25Por
Wczorajsi36Zwy

• To najlepsza z możliwych reklama II Ligikomentowali przybyli na to piątkowe spotkanie kibice. – Nikt nie ma prawa narzekać, że piątkowy wieczór spędził obserwując przez ponad godzinę rywalizację SKM i Wczorajszych.

Szybkie tempo, zwroty akcji, maksymalne zaangażowanie i emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Tak było właśnie w piątek od 20.30. Po 25 minutach na prowadzeniu byli wczorajsi, ale było to prowadzenie zaledwie jedną bramką 3:2. Po zmianie stron sytuacja zmieniała się bardzo szybko.

Wczorajsi prowadzili 4:3 i wtedy do głosu zaczęła dochodzić SKM. Dwie piękne akcje prawym skrzydłem, strzały w długi róg bramki Wczorajszych i euforia na ławce rezerwowych SKM. Ekipa dowodzona tym razem z pozycji obrońcy przez Macieja Szlagę objęła prowadzenie 5:4.

Wczorajsi nie składali jednak broni. Mając jednak w składzie takich zawodników jak Daniel Wójcik czy Adam Rydlewicz zawsze można liczyć, że coś będą wstanie wykreować, aby rozmontować obronę przeciwnika. Tak właśnie było w tym meczu. Dwie akcje zdecydował, że to Wczorajsi inkasują trzy punkty i piątkowego rywala wyprzedzają w ligowej tabeli.