Limonka wraca do II ligi! Wilki Morskie kończą swój świetny sezon wysoką wygraną!

Po dwóch sezonach nieobecności, SPS Limonka wraca do ligi, w której czuje się najlepiej! O wszystkim decydował mecz z KM PSP Sopot, w którym choć Cytrusy niekoniecznie były wyraźnie lepsze, to strzeliły więcej bramek, co w piłce nożnej przecież liczy się najbardziej. Sezon na 7.miejscu kończą Wilki Morskie, które w swoim ostatnim spotkaniu, pokonały Jogę Bonito pewnie i wysoko. Dzięki tej wygranej, Wilki wyprzedziły swich bezpośrednich rywali, a Joga zostaje wyprzedzona i rozgrywki kończy ostatecznie pozycję niżej. Na szóstym miejscu mamy Stowarzyszenie Sędziów, którzy jako kolejny zespół pokonali SKM. Arbitrom został jednak jeszcze jeden mecz, który może ich wywindować o jedną pozycję wyżej.

• Bardzo ważny mecz o awans, rozgrywały SPS Limonka i KM PSP Sopot. W przypadku wygranej tych drugich, aż trzy drużyny miałyby tyle samo punktów i o promocji do II ligi, zadecydowałaby mała tabelka. I choć pierwsza połowa była dość wyrównana, tylko Limonka strzelała gole! Po 25 minutach było aż 4:0, choć przebieg gry, zdecydowanie ine wskazywał na tak dużą przewagę. Po zmianie stron, Strażacy bardzo szybko otworzyli swój dorobek bramkowy i wydawać się mogło, że zwycięzca meczu nie jest do końca wyłoniony. I choć KM PSP wciaż napierali, druga bramka wpadła dopiero w końcówce meczu. Na więcej nie było już ich stać i to Cytrusy wygrywają 4:2 i ogłaszają swój powrót do wyższej ligi!
  • Zmagająca się cały sezon z brakami kadrowymi Skm, dzielnie walczyla z Sędziami w pierwszej połowie. Chociaż trzeba przyznać, że Sędziowie się momentami ,,zabawiali” i nie wykorzystywali dogodnych sytuacji. SKM strzeliła gola na 1:2, co dawało im nadzieję na dobry rezultat. Do przerwy jednak mieliśmy 3:1 dla arbitrów. Druga połowa, była już znaznie skuteczniejsza w wykonaniu drużyny Mateusza Bieszke. Nie dali bordowym strzelić ani jednej bramki, a sami dorzucili cztery, koniec końców wygrywając 7:2.
  • Joga jako pierwsza objęła prowadzenie, co tylko pobudziło Wilki Morskie do walki. Żółto-biało-granatowi zanotowali wtedy serię trzech bramek i prowadząc 3:1 ,starali się to utrzymać do przerwy. I rzeczywiście, po 25 minutach wilki prowadziły dwoma gola, lecz wynik uległ delikatnej korekcje, gdyż było 4:2. Po powrocie na boisko, Tomek Bigott i reszta ,,usiedli” na rywalu. Dużo strconych u białych, spowodowało również straty bramek. Wilki odjechały, mimo kilku wpuszczonych goli wygrały swój ostatni mecz w sezonie wysoko 13:6.