Menu Zamknij

7 Wojciech Grabowski

#
7
Narodowość
polPolska
Obecna drużyna
Companieros

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Companieros30321428.5721.4350.000
WIOSNA 2024Companieros00001330.7723.0846.150
Łącznie-30322729.6322.2248.150

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-000

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2019170211650.006.2543.750
JESIEŃ 202070201127.2727.2745.450
JESIEŃ 202180301376.927.6915.380
JESIEŃ 202240201573.330.0026.670
JESIEŃ 202330321428.5721.4350.000
WIOSNA 202060301241.670.0058.330
WIOSNA 202150301127.279.0963.640
WIOSNA 202270201353.8515.3830.770
WIOSNA 202330301573.336.6720.000
Wiosna 2019100311560.006.6733.330
WIOSNA 202400001330.7723.0846.150
Łącznie70026414850.6810.8138.510
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
CompanierosHTM Gdynia
CompanierosPolska Gurom
Szaleni KomornicyCompanieros
CompanierosEnerpol Gdynia
CompanierosJR Pogórze
CompanierosClassic Gdynia
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosIXODI Nevada Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
Kiedyś OdpaląCompanieros
CompanierosBękarty
Cobis GdyniaCompanieros
CompanierosFC Naturale
CompanierosAwaria
CompanierosPolska Gurom
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosWilki Morskie
Classic GdyniaCompanieros
Bema SigalCompanieros
PKP Intercity S.A.Companieros
KP GrabówekCompanieros
Enerpol GdyniaCompanieros
CompanierosOZE Biomar
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosCobis Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosBema / ABO
Joga BonitoCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosKP Grabówek
CompanierosAREX
CompanierosAP UKS Mosty
CompanierosBema / ABO
AwariaCompanieros
Rebels AiCCompanieros
CompanierosKamix Bracia
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPolska Gurom
CompanierosPKP Intercity S.A.
Sokółka FCCompanieros
CompanierosAP UKS Mosty
SPS LimonkaCompanieros
OZE BiomarCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosKP Grabówek
CompanierosJoga Bonito
Sporting GdyniaCompanieros
Sokółka FCCompanieros
Beer Fans GdyniaCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosAREX
Polska GuromCompanieros
Moto-TechCompanieros
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNCompanieros
CompanierosWilki Morskie
CompanierosWilki Morskie
CompanierosBad Boys
CompanierosJoga Bonito
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNCompanieros
CompanierosAREX
CompanierosNeoPunkt Wejherowo
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPenetrators PD
CompanierosKamix Bracia
Supa Strikas CFCompanieros
CompanierosSokółka FC
CompanierosSporting Gdynia
KM PSP GdyniaCompanieros
PKP Intercity S.A.Companieros
NeoPunkt WejherowoCompanieros
CompanierosBaza
CompanierosKS Vitava
CompanierosSokółka FC
BękartyCompanieros
BLACK DRAGONSCompanieros
CompanierosFC Babilon United
Pogórzanka B85 StudioCompanieros
Studio Prime JBGCompanieros
CompanierosPenetrators PD
CompanierosAwaria
CompanierosOZE Biomar
CompanierosBema / ABO
CompanierosTanie Blachy & Dos Amigos
CompanierosRukola
Kiedyś Odpalą2Companieros
CompanierosZIP Skład
CompanierosEnerpol II Gdynia
Wilki MorskieCompanieros
CompanierosKP Grabówek
Kamix BraciaCompanieros
Joga BonitoCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
Bad BoysCompanieros
CompanierosPKP Intercity S.A.
CompanierosTawerna Obłuże
CompanierosWilki Morskie
CompanierosSKM
CompanierosKamix Bracia
CompanierosBękarty
ZIP SkładCompanieros
CompanierosBema Sigal
CompanierosMy Na Sianie
KM PSP GdyniaCompanieros
KP GrabówekCompanieros
CompanierosZIP Skład
Kamix BraciaCompanieros
RukolaCompanieros
CompanierosBema Sigal
CompanierosWilki Morskie
CompanierosKamix Bracia
CompanierosRukola
CompanierosMy Na Sianie
Tawerna ObłużeCompanieros
KP GrabówekCompanieros
CompanierosZIP Skład
CompanierosWczorajsi
CompanierosWilki Morskie
BękartyCompanieros
Tawerna ObłużeCompanieros
FC NankatsuCompanieros
CompanierosSKM
FC NankatsuCompanieros
Iskra GdyniaCompanieros
CompanierosAREX
PROMOTION 360Companieros
CompanierosWczorajsi
Wilki MorskieCompanieros
Koneser GdyniaCompanieros
BękartyCompanieros
Progress TeamCompanieros
CompanierosTawerna Obłuże
CompanierosAREX
CompanierosStudio Prime JBG
CompanierosAwaria
PROMOTION 360Companieros
CompanierosBema Sigal
MDKD TEAMCompanieros
CompanierosInvest Klima
Kamix BraciaCompanieros
CompanierosBękarty
AwariaCompanieros
Studio Prime JBGCompanieros
CompanierosAREX
ZIP SkładCompanieros
SPS LimonkaCompanieros
CompanierosProgress Team