Menu Zamknij

GBP Dominik Mięsny

SEZON – WIOSNA 2021

Kolor koszulek: czerwone

Kadra na sezon Wiosna 2021

#ZawodnikDrużynaPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
Marek GrzesiukGBP Dominik Mięsny100933.3322.2244.44
4Krzysztof RompcaGBP Dominik Mięsny8001241.6716.6741.67
6Michał GóreckiGBP Dominik Mięsny0101241.6716.6741.67
7Kamil ZielińskiGBP Dominik Mięsny8001241.6716.6741.67
10Maciek BagińskiGBP Dominik Mięsny0001241.6716.6741.67
13Marek KulasGBP Dominik Mięsny3001241.6716.6741.67
14Robert KrzywkowskiGBP Dominik Mięsny2001241.6716.6741.67
23Artur GregorGBP Dominik Mięsny0001241.6716.6741.67
27Michał PetkowskiGBP Dominik Mięsny3001241.6716.6741.67
96Michał ZimnyGBP Dominik Mięsny4001241.6716.6741.67
98Grzegorz CiesielskiGBP Dominik Mięsny10001241.6716.6741.67

 

Tabela WIOSNA 2021

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1131201109535636
2138237768926
31371590652522
4Supa Strikas137068279321
5AREX1362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

Terminarz 2021

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Supa Strikas — Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Przychodnia Morska — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Sokółka FC — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
GBP Dominik Mięsny — AREXII LIGAWIOSNA 2021
Kolegium Sędziów Pomorski ZPN — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Awaria — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
PKP Intercity S.A. — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
GBP Dominik Mięsny — KS VitavaII LIGAWIOSNA 2021
Studio Prime JBG — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Pogórzanka B85 Studio — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Bękarty — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
GBP Dominik Mięsny — Sporting GdyniaII LIGAWIOSNA 2021
Classic II Gdynia — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
ABO — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Alexander — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Studio Prime JBG — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Classic II Gdynia — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Sporting II OrłowoII LIGAJESIEŃ 2020
SPS Limonka — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — AwariaII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Przychodnia MorskaII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — AsconiII LIGAJESIEŃ 2020
Enerpol Gdynia II — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
AREX — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020

Tabela II LIGA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1131201106495736
2Kiedyś Odpalą131012113635031
31390477453227
41382388612726
5Classic II Gdynia1381482671525
6137068683321
71361690741619
8136077991-1218
9AREX135176780-1316
10135086997-2815
11134277079-914
12134276374-1114
1313201148113-656
141300132789-620

__________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: czarne

III liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Przychodnia Morska — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Studio Prime JBG — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Classic II Gdynia — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Kiedyś odpalą — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1Kiedyś Odpalą981084374725
2Classic II Gdynia970262392321
3961260461419
495134741616
5932447361111
693155158-710
793154356-1310
8Water Team93063761-249
992162559-347
1090272043-232
11Bez nazwy00000000
1100000000

III Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1Kiedyś Odpalą131210124527237
2Classic II Gdynia1390482671527
3137156663323
41371591741722
5134276369-614