Menu Zamknij

GBP Dominik Mięsny

SEZON – WIOSNA 2021

Kolor koszulek: czerwone

Kadra na sezon Wiosna 2021

#ZawodnikDrużynaPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
Marek GrzesiukGBP Dominik Mięsny100520.0020.0060.00
1Michał StudzińskiGBP Dominik Mięsny000837.5012.5050.00
4Krzysztof RompcaGBP Dominik Mięsny600837.5012.5050.00
6Michał GóreckiGBP Dominik Mięsny010837.5012.5050.00
7Kamil ZielińskiGBP Dominik Mięsny700837.5012.5050.00
8Igor CzerkiesGBP Dominik Mięsny310837.5012.5050.00
10Maciek BagińskiGBP Dominik Mięsny000837.5012.5050.00
13Marek KulasGBP Dominik Mięsny100837.5012.5050.00
14Robert KrzywkowskiGBP Dominik Mięsny200837.5012.5050.00
23Artur GregorGBP Dominik Mięsny000837.5012.5050.00
27Michał PetkowskiGBP Dominik Mięsny200837.5012.5050.00
77Dawid GackowskiGBP Dominik Mięsny200837.5012.5050.00
88Mateusz GregorGBP Dominik Mięsny000837.5012.5050.00
96Michał ZimnyGBP Dominik Mięsny300837.5012.5050.00
98Grzegorz CiesielskiGBP Dominik Mięsny800837.5012.5050.00

 

Tabela WIOSNA 2021

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1870164343021
2960369412818
3AREX105235044617
41051473631016
5115155858016
6105055667-1115
784223936314
8KS Vitava1041568472113
994143640-413
1094144045-513
11Classic II Gdynia93244050-1011
1283143763-2610
13Supa Strikas8305515019
1490094487-430

Terminarz 2021

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Supa Strikas — Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Przychodnia Morska — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Sokółka FC — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
GBP Dominik Mięsny — AREXII LIGAWIOSNA 2021
Kolegium Sędziów Pomorski ZPN — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Awaria — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
PKP Intercity S.A. — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
GBP Dominik Mięsny — KS VitavaII LIGAWIOSNA 2021
Studio Prime JBG — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Pogórzanka B85 Studio — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
Bękarty — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021
GBP Dominik Mięsny — Sporting GdyniaII LIGAWIOSNA 2021
Classic II Gdynia — GBP Dominik MięsnyII LIGAWIOSNA 2021

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
ABO — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Alexander — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Studio Prime JBG — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Classic II Gdynia — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Sporting II OrłowoII LIGAJESIEŃ 2020
SPS Limonka — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — AwariaII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Przychodnia MorskaII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — AsconiII LIGAJESIEŃ 2020
Enerpol Gdynia II — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
AREX — Gała bez przypałuII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020

Tabela II LIGA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1131201106495736
2131012113635031
31390477453227
41382388612726
5Classic II Gdynia1381482671525
6137068683321
71361690741619
8136077991-1218
9AREX135176780-1316
10135086997-2815
11134277079-914
12134276374-1114
1313201148113-656
141300132789-620

__________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: czarne

III liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Przychodnia Morska — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Studio Prime JBG — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Classic II Gdynia — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Kiedyś odpalą — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1981084374725
2Classic II Gdynia970262392321
3961260461419
495134741616
5932447361111
693155158-710
793154356-1310
8Water Team93063761-249
992162559-347
1090272043-232
11Bez nazwy00000000
1100000000

III Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1131210124527237
2Classic II Gdynia1390482671527
3137156663323
41371591741722
5134276369-614