Wtorkowy grad goli!

90 goli w 6 spotkaniach! Takim dorobkiem strzeleckim, otworzyliśmy 3 tydzień zmagań w XXII sezonie rozgrywek NL6.  Na 6 meczów, w aż 3 jedna z drużyn strzelała rywalom conajmniej 10 goli!

• Po 9 bramek, strzeliły sobie Joga i ZIP! Beniaminek prowadził już nawet 9:4, by w ostatniej akcji spotkania, stracić 2 punkty!
  • W szalonym spotkaniu z 19 bramkami, o jedno trafienie, lepsza okazała się SKM-ka, która 10:9 pokonała Arex.
  • 9 trafień, w samej tylko 2 połowie, zanotowali My Na Sianie. Spotkanie wygrali 6 bramkami, choć do przerwy remisowali!
  • W zapowiadającym się hitowym starciu, szans Kamix Braciom, nie dał Sporting Orłowo, pozostając jedną z 3 drużyn w I ligi, które po 3 kolejkach, wciąż mają komplet oczek.
  • Do tych ekip zalicza się również Grabówek, który wyraźnie źle znosi rozbrat z elitą. Tym razem na ich rozkładzie znalazła się drużyna Bad Boys, dla której to już 2 porażka w sezonie.
  • Braki kadrowe Konesera, skrzętnie wykorzystali Wczorajsi. Niczym maratończycy wyczekali kiedy przeciwnik się zmęczy, ostatecznie ogrywając go aż 10:2