Menu Zamknij

GRAMY DLA ARTURA! W sobotę turniej POGÓRZE CUP !

Turniej POGÓRZE CUP ma już wieloletnią tradycję. Zawody oprócz możliwości sportowej rywalizacji są jednocześnie okazją do pomocy Arturowi, wielkiemu pasjonatowi sportu i kibicowi Arki Gdynia. Już samo przybycie w sobotę od godziny 9.00 na Pogórze do szkoły nr 43 przy ulicy Porębskiego 21 będzie dla Artura wielkim wsparciem. 
Zawodnicy natomiast będą mięli okazję powalczyć o okazały PUCHAR POGÓRZA ! 

  • ARTUR GRESZTA od lat pokazuje, jak można dzielnie walczyć z chorobą! Jego pięknie zapowiadająca się piłkarska została nagle przerwana, ale pasji i miłości do sportu mu nie brakuje. Zawsze obecny na meczach Arki Gdynia, zawsze uśmiechnięty pokazuje jak należy żyć i nie poddawać się mimo przeciwności losu. WARTO w sobotę poświęcić chwilę czasu i pojawić się na Pogórzu !   
  • Dodatkowo organizujący ten turniej przedstawiciele m.n. JR Pogórze z Panem Januszem Rodziewiczem i Krzysztofem Kijanką na czele przygotowali wiele niespodzianek
  • Wszystkie szczegóły dotyczące turnieju znajdziecie na stronie internetowej www.jrpogorze.pl
  • ZAPRASZAMY i zachęcamy do przybycia oraz wsparcia tej wspaniałej inicjatywy ! 
  • Przy okazji turniej turniej POGÓRZE CUP jest wspaniałą okazja do integracji, a także jedna z nielicznych okazji, aby tej zimy rywalizować na hali. Oczywiście już sama specyfika nawierzchni powoduje, że liczą się inne cechy piłkarskie niż na naturalnym boisku, dlatego też często zespoły wygrywające swoje mecze w NL6 w takich turniejach nie mają tyle szczęścia. Są natomiast ekipy, którym gra na hali wyraźnie odpowiada. 
    Stąd rywalizacja zawsze zapowiada się niezwykle interesująco, a szczególnie w tym roku, gdy do turnieju zgłosiło się wiele mocnych ekip. EMOCJI NA PEWNO NIE ZABRAKNIE ! 

Powiązane Wpisy