Menu Zamknij

Twoja drużyna ma problemy ze skompletowaniem składu? Chcesz grać, a nie masz zespołu? Czujesz, że twoja drużyna to nie jest to? Chcesz spróbować swoich możliwości w innym zespole?

Nie ma problemu! Wypełnij formularz, a My twoje ogłoszenie zamieścimy na naszej stronie internetowej, a także na profilach społecznościowych.

GIEŁDA ZAWODNIKÓW

Przemysław Bara
kontakt: 664-409-478
pozycja na boisku: Napastnik lub pomocnik skrzydłowy
poprzedni zespół: – Orkan Gdynia
opis: Witam, poszukuję drużyny, chcę wrócić do piłki. Uważam że bardzo dobrze sobie radzę, ale potrzebuję chwili na odbudowanie formy. Bardzo proszę o kontakt

Krzysztof Szymański
kontakt: 534-200-313
pozycja na boisku: Obrońca
poprzedni zespół: – Nie było
opis: Lubię grać w piłkę, czasem popełniam błędy ale za to walczę do samego końca

Witold Kołodziej
kontakt: 697-725-464
pozycja na boisku: Napastnik
poprzedni zespół: – Max Lauder w PL3
opis: Szukam zespołu, gram głównie w ataku. W razie potrzeby mogę zagrać na boku obrony. Wcześniej grałem w I lidze w PL3 a także w podobnych ligach w Krakowie (Biznes Liga i FLS). Mogę pojawić się na gierce dla sprawdzenia umiejętności 🙂

Łukasz Denis
kontakt: 605-696-107
pozycja na boisku: Obrońca
poprzedni zespół: – Bishaka Kraków
opis: Po przeprowadzce z Krakowa szukam nowej drużyny. Grywałem w 1 i 2 lidze FLS KRAKÓW. Atuty: Szybkośc, gra 1 na 1, silny strzał.

Piotr Kotowski
kontakt: 511-127-951
pozycja na boisku: Bramkarz
poprzedni zespół: – JBG
opis: Chętnie dołączę do jakiejś ekipy na pozycję bramkarza. Interesuje mnie głównie 2/3 liga. Ewentualne Szczegóły pytania proszę pisać/ dzwonić.

Marek Hukaj
kontakt: 507-729-757
pozycja na boisku: Bramkarz
poprzedni zespół:  –
opis: Chętnie dołączę do jakiejś ekipy na pozycję bramkarza, interesuje mnie 3 max 2 liga raczej, poziom raczej niedzielny ale coś tam obronie. Gdzieś coś grałem na tej pozycji. szukam zespołu bez spiny gra głównie for fun. Proszę o kontakt zainteresowanych

Przemysław Bartosz
kontakt: 505-555-727
pozycja na boisku:Obrońca/pomocnik
poprzedni zespół: CBD w Bydgoszczy
opis: Czesc, niedawno przeprowadziłem się do Gdyni i szukam zespołu. Ostani sezon grałem w III lidze szóstek w Bydgoszczy. Zawsze jestem obecny na minimum 75% meczów w sezonie. Moje mocne strony to krótkie i długie podania, szybkość, wytrzymalosc i gra w obronie. 

Filip Ziemann
kontakt: 668-819-361
pozycja na boisku:bramkarz
poprzedni zespół: Progress team
opis: Szukam zespołu ambitnego i dobrze z organizowanego bo to podstawa do sukcesu. Grałem w 3 i 2 lidze Nl6 w 3 lidze zdobyłem tytuł najlepszego bramkarza.