Menu Zamknij

Puchar Polski: 2 runda już w środę! NL6 zagra z Unią Tczew

W najbliższą środę 4 września zawodników kadry Nadmorskiej Ligi Szóstek czeka drugi pojedynek w ramach rozgrywek o Puchar Polski. Nasz zespół spotka się z inną ekipą niezrzeszoną, a będzie nią Unia 1922 Tczew. 
– To zespół podobnie jak nasza kadra NL6 zbierający się wyłącznie na rozgrywki Pucharu Polski i traktujący tę rywalizację jako dobrą zabawęmówi Łukasz Krzemiński.Zapraszamy na nasz obiekt wszystkich kibiców i sympatyków NL6, gdyż na boisku pojawi się kilku zawodników z przeszłością w Ekstraklasie także w drużynie rywali. 

  • Mowa tu m.in. o Bogusławie Lizaku. W kadrze są także Grzegorz Pawłuszek i Marcin Chyła. Zachęcamy do lektury artykułu na temat drużyny  Unii Tczew, który ukazał się w Dzienniku Bałtyckim. 
  • Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.45 i będzie podobnie jak mecz 1 rundy z Amatorem II Kiełpino transmitowane dzięki współpracy z portalem IMPREZYLIVE.PL . To oczywiście zachęta dla tych kibiców, którzy nie mogą pojawić się na Obiekcie Sportowym Checz.

​1 runda PUCHARU POLSKI – wyniki

Centrum Pelplin – WKS Lignowy Szlacheckie 2:5
11′ 1:0 – Natan Rupa
14′ 1:1 – Paweł Sledź
30′ 1:2 – Jacek Ciosek
37′ 2:2 – Adrian Dobrzyński
66′ 2:3 – Michał Pielecki
83′ 2:4 – Mateusz Szołtun (k.)
87′ 2:5 – Mateusz Szołtun

Szpak Skórcz – MKP Drzewiarz Szlachta 2:5
8’ 0:1 – Adrian Loryński
16’ 1:1 – Sławomir Kowalewski (k.)
25’ 1:2 – Adrian Loryński
35’ 1:3 – Bogdan Czaja
44’ 1:4 – Adrian Loryński
82’ 1:5 – Dawid Loryński
89’ 2:5 – Sławomir Kowalewski

MKS II Chojniczanka 1930 Chojnice S.A. – Brda Rytel 4:1
6’ 1:0 – Filip Górecki
10’ 1:1 – Mateusz Weyna
65’ 2:1 – Bartosz Pacek
79’ 3:1 – Filip Górecki
90+3’ 4:1 – Mateusz Remiszka

Olimpia Czersk – Unia Presto Stal Klawkowo 1:4
25’ 0:1 – Maciej Draszanowski
35’ 0:2 – Bartosz Cieśliński
41’ 0:3 – Paweł Jagoda
78’ 1:3 – Rafał Szkatuła
90’ 1:4 – Damian Karasiński

Hanza Lider Lniska – Cartusia II Kartuzy 4:1

Gryf Goręczyno – Słupia Sulęczyno 6:2
9′ 1:0 – Błażej Kluge
16′ 2:0 – Marcin Kolka
31′ 3:0 – Marek Szalewski
44′ 4:0 – Marcin Kolka
63′ 4:1 – Adam Gostkowski
65′ 5:1 – Marcin Kolka
68′ 5:2 – Adam Gostkowski
82′ 6:2 – Michał Regliński

Orzeł Gołubie – Huragan Nowe Polaszki 1:1 (mecz przerwany w 101 minucie z powodu zapadającego zmroku)
74’ 1:0 – Radosław Kabała
89’ 1:1 – Tomasz Kotlewski

Olimpic Skat Gdańsk – Morena Gdańsk 6:2
1’ 1:0 – Mateusz Kaczmarski
14’ 2:0 – Mateusz Kaczmarski
21’ 2:1 – Krzysztof Pliszkowski
23’ 3:1 – Adam Pilch
26’ 4:1 – Mateusz Kaczmarski
70’ 4:2 – Grzegorz Cysewski
72’ 5:2 – Krzysztof Gumuński
83’ 6:2 – Mateusz Kaczmarski (k.)

KP Gdynia – Exclusive Sport Osiczanka Osice 0:6
15′ 0:1 – Bartosz Kłos
44′ 0:2 – Mateusz Sawicki
70′ 0:3 – Grzegorz Gliszczyński
85′ 0:4 – Roland Śledziewski
86′ 0:5 – Grzegorz Gliszczyński
90+1’ 0:6 – Bartosz Koszykowski (k.)

GTS Juszkowo – Jaguar II Gdańsk 1:6
10′ 0:1 – Klaudiusz Filas
38′ 1:1 – Patryk Ćwiek (k.)
42′ 1:2 – Jakub Roda
54′ 1:3 – Yaroslav Moroz
66′ 1:4 – Yaroslav Moroz
74′ 1:5 – Yaroslav Moroz
78′ 1:6 – Piotr Kowalek

Wisła Steblewo – GTS Rokitnica 1:2
67’ 0:1 – Mariusz Wasilewski
75’ 0:2 – Przemysław Borejko
81’ 1:2 – Michał Ziewiec

Stowarzyszenie Sędziów Pomorskiego ZPN – GKS Żukowo 1:6

Marynarka Wojenna RP – UKS 82 Klukowo 4:2

Gdańskie Centrum Edukacji – Santos Gdańsk (GCE wycofało się z rozgrywek)

Sztorm II Kosakowo – Celtic Reda 1:16
6′ 0:1 – Marcin Ribakowski
13′ 0:2 – Mateusz Paszkowski
21′ 0:3 – Krystian Klawikowski
30′ 0:4 – Daniel Szotrowski
44′ 0:5 – Daniel Szotrowski
50′ 0:6 – Mateusz Białk
58′ 0:7 – Daniel Szotrowski
62′ 0:8 – Mateusz Paszkowski
66′ 0:9 – Mateusz Białk
69′ 0:10 – Daniel Szotrowski
70′ 1:10 – Brajan Macholla
73′ 1:11–Mateusz Paszkowski
75′ 1:12 – Mateusz Paszkowski
77′ 1:13 – Mateusz Białk
80′ 1:14 – Mateusz Białk
82′ 1:15 – Mateusz Białk
85′ 1:16 – Daniel Szotrowski

Norda Karwia – Sztorm III Kosakowo 7:8
6′ 0:1 – Kacper Gburek
10′ 0:2 – Kacper Kapuściński
13′ 1:2 – Daniel Dettlaff
18′ 2:2 – Daniel Dettlaff
25′ 3:2 – Przemysław Felkner
34′ 4:2 – Daniel Dettlaff (k.)
55′ 5:2 – Daniel Dettlaff
57′ 6:2 – Krzysztof Felkner
60′ 7:2 – Daniel Dettlaff
61′ 7:3 – Michał Ozga
75′ 7:4 – Michał Ozga
76′ 7:5 – Kacper Gburek
80′ 7: 6 – Oskar Wołosz
81′ 7:7 – Michał Ozga
90′ 7:8 – Oskar Wołosz

Kaszuby Połchowo – Sokół Strzelno 3:1

Huragan Smolno – KS Dąbrówka Linia 4:0
9’ 1:0 – Maciej Kołowszczyński
45’ 2:0 – Robert Kreft
64’ 3:0 – Michał Miłosz
90+1’ 4:0 – Robert Kreft

Nadmorska Liga Szóstek – Amator II Kiełpino 12:1
8’ 1:0 – Michał Sumionka
11’ 2:0 – Łukasz Król
20’ 2:1 – Jakub Socha
26’ 3:1 – Łukasz Król
39’ 4:1 – Grzegorz Niciński
50’ 5:1 – Siergey Smulin
53’ 6:1 – Łukasz Krzemiński
57’ 7:1 – Sergey Smulin
66’ 8:1 – Łukasz Król
73’ 9:1 – Łukasz Król
74’ 10:1 – Łuksaz Król
81’ 11:1 – Mateusz Szerechan
88’ 12:1 – Rafał Murawski

Unia 1922 Tczew – wolny los

2 runda PUCHARU POLSKI – zestaw par

Chojniczanka Chojnice (juniorzy) – Unia Klawkowo
MKP Szlachta – Kolejarz Chojnice
Kaszuby Połchowo – Klif Chłapowo
Sokół Bożepole Wielkie – Dragon Bojano
Huragan Smolno – Start Mrzezino
Sztorm III Kosakowo – Celtic Reda
Wicher Wierzchucino – GOSRiT II Luzino
Hanza Lider Lniska – LKP Nowa Karczma
Orzeł Straszyn – Amator Kiełpino
GKS Żukowo – KS Mściszewice
Orzeł Gołubie / Huragan Nowe Polaszki – Santana Wielki Klincz
Gryf Goręczyno – Radunia II Stężyca
Olimpic Gdańsk – Kamionka Sopot
Nadmorska Liga Szóstek – Unia Tczew
Jaguar II Gdańsk – Santos Gdańsk
Ogniwo Sopot – Polonia Gdańsk
Marynarka Wojenna RP – WKS Lignowy Szlacheckie
GTS Rokitnica – Portowiec Gdańsk
Osiczanka II Osice – Gedania II Gdańsk

1 runda Pucharu Polski: NL6 - Amator II Kiełpino (cały mecz)

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW