Menu Zamknij

Trzeci tydzień grania zaczynamy od wtorku!

Rozkręcamy się na dobre! Wszystkie drużyny już nam się zaprezentowały, a od wtorku rozpoczynamy rywalizację w 3 kolejce sezonu Jesień 2019. Już wiemy trochę więcej i możemy śmiało wytypować spotkania, które naszym zdaniem dostarczą Wam najwięcej emocji.Poniżej szczegółowa rozpiska na najbliższy tydzień. 

  • W Ekstraklasie, która w całości swoje mecze rozgra w środę na pierwszy plan wysuwa się trochę niespodziewania spotkanie Enerpolu (tu brak niespodzianki) z KM PSP Gdynia. To ekipy, które oprócz Dzikiego Westu mogą pochwalić się kompletem zwycięstw. Ten mecz na zakończenie środowych zmagań. Wcześniej emocji nie powinno zabraknąć w starciach Rol Ryż z Ejsmondem czy tradycyjnie jak co sezon Dzikiego Westu z Classiciem
  • W I Lidze warto zwrócić uwagę na dwa mecze. KP Grabówek prowadzący na zapleczu Ekstraklasy podejmie nieobliczalny Bad Boys. Natomiast zapowiadający walkę o najwyższe cele Sporting Orłowo zmierzy się z Kamix Braćmi. Także mecz Jogi Bonito z ZIPem może dostarczyć kibicom sporo emocji. 
  • W II Lidze ciekawie będzie już we wtorek na otwarcie zmagań w 3 kolejce. Wczorajsi zmierzą się bowiem z Koneserem. Tu walki i emocji od pierwszej do ostatniej minuty nie powinno zabraknąć. Ciekawie zapowiada się też mecz Bękartów z Companieros, którzy muszą zacząć szukać pierwszych w tym sezonie punktów. Warto też zwrócić uwagę na piątkowy pojedynek SKM Gdynia z Iskrą. 
  • Natomiast w III Lidze mającą na swoim koncie komplet zwycięstw Przychodnię Morską sprawdzi Nevada Gdynia uznawana za jednego z faworytów tej ligi. Ciekawie powinno być także w starciach Bastionu z Awarią, bo te mecze zawsze są emocjonujące oraz Emerytów z Classiciem II. Tu na boisku spotkany wielu doświadczonych zawodników z historią występów w Ekstraklasie NL6.

Powiązane Wpisy

NL6

FREE
VIEW