Menu Zamknij

1 runda Pucharu Polski oraz inauguracja NL6 na żywo w internecie!

Sezon JESIEŃ 2019 w Nadmorskiej Lidze Szóstek zaczynamy od mocnego uderzenia. Już 21 sierpnia o godzinie 18.00 w 1 rundzie Pucharu Polski nasza reprezentacja, czyli kadra Nadmorskiej Ligi Szóstek zmierzy się z B-klasowym zespołem Amator II Kiełpino. Natomiast na dzień 26 sierpnia na poniedziałek wyznaczyliśmy inaugurację zmagań ligowych. Oba te wydarzenia na żywo będzie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem portalu IMPREZYLIVE.PL ! 

  • Chcemy efektownie rozpocząć nowy sezon. Mamy nadzieję, że dla wszystkich naszych zawodników będzie on udany, a przede wszystkim, że obejdzie się bez poważnych kontuzji. Zaczynamy Pucharem Polski. Co warte podkreślenia do tegorocznej edycji zgłosiliśmy 25 zawodników. Wszyscy spełniają podstawowy warunek, a więc są zawodnikami czynnie uczestniczącymi w rozgrywkach NL6. To też dla naszych uczestników jest spora nobilitacja móc na dużym boisku rywalizować z zawodnikami na co dzień regularnie trenującymi i co więcej osiągać tak dobre wyniki jak choćby zeszłoroczny awans do rozgrywek wiosennych. 
  • Natomiast INAUGURACJA sezonu JESIEŃ 2019 tym razem przypada na 26 sierpnia, a więc tydzień przed końcem wakacji. Mamy jednak nadzieję, że większość z Was zdąży już wrócić z wypoczynku i przystąpić bez konieczności przekładania spotkań do rywalizacji w 1 kolejce. Zwłaszcza, że już pierwszego dnia na nasz obiekt zawitają z kamerą przedstawiciele portalu IMPREZYLIVE.PL, aby na żywo transmitować start 22 sezonu ! Też już nie możecie się doczekać?

KADRA NADMORSKIEJ LIGI SZÓSTEK na PUCHAR POLSKI w sezonie 2019/2020

1. Daniel Klebba (Classic)
2. Patryk Murawski (KP Grabówek)
3. Maciej Nowak (Bękarty)
4. Robert Braszka (KP Grabówek)
5. Mateusz Boyke (Bękarty)
6. Tomasz Lisowski (Ejsmond Club)
7. Michał Sumionka (Rukola)
8. Siergiej Shulin (Enerpol Gdynia)
9. Krzysztof Klukowski (KP Grabówek)
10. Bartosz Kultys (JR Pogórze)
11. Łukasz Krzemiński (KP Grabówek)
12. Mateusze Szerechan (Bękarty)
13. Michał Kajak (Śledzie)
14. Mariusz Bieszke (Sporting Orłowo)
15. Krzysztof Ziemak (KM PSP Gdynia)
16. Paweł Balbier (JR Pogórze)
17. Adam Struś (szuka klubu)
18. Oleksandr Fiognostov (Studio Prime JBG)
19. Arkadiusz Łajewski (Obłuże)
20. Piotr Wilk (Ejsmond Club)
21. Łukasz Król (Rol Ryż)
22. Tomasz Gródek (szuka klubu)
23. Łukasz Kowalski (Rukola)
24. Rafał Murawski (Ejsmond Club)
25. Grzegorz Niciński (Enerpol Gdynia)

Powiązane Wpisy