Enerpol idzie jak po swoje, ale Rol Ryż depcze im po piętach

To już 8 zwycięstwo w 8 meczu tego sezonu dla Enerpolu. 3 punkty z Chłopcami przyszło jednak ciężko wywalczyć, choć fenomenalnym początek meczu wcale na to nie wskazywał.

Dzięki wygranej z Dzikim Westem, 6 punktów do lidera traci Rol Ryż, ale trzeba pamiętać, że Ryżowi mają w zanadrzu do rozegrania 1 mecz zaległy.

Pierwsze zwycięstwo od drugiej (!) kolejki wywalczył aktualnie panujący mistrz NL6. Mimo to, JR postawił Classic’owi bardzo ciężkie warunki, a mecz zakończył się różnicą zaledwie 1 bramki.

Do stykowego pojedynku doszło pomiędzy ekipami Babilonu i KM PSP. Ci pierwsi na przerwę schodzili w lepszych nastrojach, ale bardzo dobre pierwsze minuty 2 połowy, pozwoliły Strażakom zbudować przewagę, którą utrzymali już do końca.

Swoją wspaniałą w tym sezonie formę potwierdzili Bad Boys. Z lekką pomocą szczęścia, Źli Chłopcy ograli Nankatsu i cel Ekstraklasa w ich przypadku coraz mniej przypomina jedynie sen.

Prawdziwą strzelaninę urządziła sobie Limonka. Wynik 10:1 z ekipą JBG, nie wymaga tu chyba większego komentarza.

Szybko uzyskane przez PROMOTION 1-bramkowe prowadzenie, okazało się kluczem do sukcesu w starciu z Arexem. Taką przewagą zakończył się bowiem ten mecz.