Alexander — Iskra Gdynia

10/04/2019 21:00 II LIGA gr.B Wiosna 2019 6 50'

Alexander14Por
Iskra Gdynia25Zwy

Pojedynek młodych iskrzakow z weteranami czyli dobrze znaną drużyną Aleksandra. Od początku spotkania widać było zgranie w zespole Iskry co sprawiało, że często znajdowali się pod polem karnym rywala. Aleksander prezentował się troszkę bardziej chaotycznie, ale równie skutecznie z własnym pomysłem na grę próbowali zagrozić przeciwnikom.
Do przerwy minimalna przewaga Iskry dzięki czemu na przerwę schodzili przy wyniku 2:1. Po zmianie stron mecz był nadal wyrównany mimo różnicy wieku między obiema drużynami. Co prawda Iskra trochę pomogła rywalom, bowiem w protokole meczowym sędzia zapisał dwa trafienia samobójcze. W końcówce Aleksander dogonił Iskrę i brakowało już tylko jednego trafienia do wyrwania punktu. Niestety dla nich zabrakło już czasu.