FC Nankatsu — Iskra Gdynia

19/09/2019 20:30 II LIGA JESIEŃ 2019 4 50'

FC Nankatsu25Zwy
Iskra Gdynia23Por

Przed meczem można było się zastanawiać czy rozpędzone FC Nankatsu zdoła pokonać rywala, w składzie którego jest wielu młodych zawodników, jeszcze trenujących lub takich, którzy profesjonalne treningi mają za sobą.

Po 50 minutach już wiedzieliśmy, że Nankatsu nie przypadkowo ma komplet punktów. Ich celem wyraźnie jest jak najszybszy powrót na I-ligowe boiska, co dobitnie pokazuje pokonanie pokonanie Iskry Gdynia.
Do przeryw mecz był bardzo wyrównany. Obie ekipy nie odpuszczały stąd po 25 minutach mięliśmy remis 2:2. Po zmianie stron do głosu zaczął powoli dochodzić spadkowicz z I Ligi, a przede wszystkim pokazał, że potrafi zachować zimną krew pod bramką przeciwnika.

Trzy gole wobec jednej bramki Iskry zdecydowały o zwycięstwie FC Nankatsu oraz co za tym idzie o zachowaniu pozycji lidera II Ligi!