My Na Sianie — Tawerna Obłuże

12/03/2020 20:30 I LIGA WIOSNA 2020 2 50'

My Na Sianie24Zwy
Tawerna Obłuże23Por

W zeszłym tygodniu, do premierowego punktu, zabrakło Tawernie jednego gola. W meczu z My Na Sianie, nikt nie mówił, że o jakąkolwiek zdobycz będzie łatwiej. Tym bardziej, że Sianowcy w pierwszej kolejce rozgromili Kamix Braci 10:3. Drużyna z Obłuża, ewidentnie jednak chciała ugrać tu swoje pierwsze ,,oczka” w I lidze i grała jak równy z równym przeciwko ekipie, która w zeszłym sezonie była na prawdę blisko awansu do elity. W pierwszej połowie, obie ekipy zaaplikowały sobie po dwa trafienia, więc po zmianie stron, mecz zaczął się jakby od nowa. My Na Sianie musieli szybko rozpracować rywala w przerwie, ponieważ chwilę po jej zakończeniu, z 2:2, zrobiło nam się szybkie 4:2 dla czarno-czerwonych! Od tego momentu wyraźnie wycofali się do tyłu i to Tawerna była zespołem atakującym przez większą część gry. Po wielu próbach przyniosło im to w końcu bramkę kontaktową. Na więcej jednak nie starczyło czasu i to Sianowcy mogą pochwalić się kompletem punktów po 2. kolejkach!