SPS Limonka — Awaria

24/09/2019 19:00 II LIGA gr.B JESIEŃ 2019 5 50'

SPS Limonka13Zwy
Awaria02Por

SPS Limonka po decyzji o grze tylko jednym zespołem i to na III-ligowym poziomie powoli odnajduje się w tej rzeczywistości. Po pierwszych przegranych meczach przyszedł już trzeci z rzędu pojedynek, w którym Limonka inkasuje trzy oczka.

Wyższość zespołu Limonki musiała uznać Awaria, której w tym sezonie czegoś ewidentnie brakuje. Zespół ten był bliski dobrego wyniku w meczu z Przychodnia Morską. Zremisował z Bastionem 4:4, choć prowadził już 4:0. Także we wtorek nie wiele zabrakło, aby zdobyć chociażby jeden punkty.

To Limonka prowadziła do przerwy 1:0, ale pamietajmy, że prowadzenie jedna bramką to żadne prowadzenie. Tym razem jednak Limonka wytrzymała presję, znów w drugiej połowie częściej trafiała do bramki przeciwnika i zasłużenie zainkasowała trzy oczka.