SPS Limonka — Turecki Gang Bang

19/09/2019 19:30 II LIGA gr.B JESIEŃ 2019 4 50'

SPS Limonka15Zwy
Asconi02Por

Limonka po zdecydowaniu się na wystawienie tylko jednej drużyny nie wygrała meczu! Tak było jednak tylko do trzeciego meczu tej ekipy. Po dwóch porażkach i jednym meczu przełożonym w końcu ekipa Limonki mogła cieszyć się z kompletu punktów!

Ten nie przyszedł jednak łatwo. Wspominaliśmy już, że zespój Tureckiego Gang Bang to nie jest słaba ekipa i zdecydowanie podniosła swój poziom w porównaniu do poprzedniego sezonu. Efekt był widoczny w poprzednich meczach, ale także w pierwszej połowie czwartkowego spotkania.

Limonka po 25 minutach prowadziła tylko 1:0, a sprawa wywalczenia trzech oczek rozstrzygnęła się dopiero po zmianie stron. Bohaterami Limonki byli Łukasz Lange i Michał Piechocki, którzy po dwa razy wpisali się na listę strzelców. Jedno trafienie dołożył Grzegorz Talar.