Menu Zamknij

Kadra NL6 zagra sparingowo z Kaszubią Kościerzyna

W najbliższy piątek KADRA NL6 rozegra drugi wiosną mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem naszego zespołu będzie IV-ligowa Kaszubia Kościerzyna. Mecz na Obiekcie Sportowym Checz rozpocznie się w piątek o godzinie 16.30. WSZYSTKICH kibiców już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.  

  • Przed nami bardzo interesujące spotkanie i jednocześnie wyzwanie. Kaszubia Kościerzyna to mocny zespół, IV Ligowy, mający doświadczonego trenera, który na pewno dołożył wszelkich starań, aby drużynę odpowiednio do sezonu przygotować – mówi Łukasz Krzemiński. – Dla nas to świetne przetarcie i przygotowanie do meczu 1/8 Pucharu Polski, który już praktycznie za miesiąc! NL6 już ruszyła, więc liczę, że zawodnicy powoli wchodzić będą na odpowiedni poziom sportowy.

Kadra Nadmorskiej Ligi Szóstek nie ulegnie większym zmianom w porównaniu do tego co widzieliśmy jesienią. Ruchy transferowe zostały jednak poczynione. 
– Nie ma z nami już Pawła Rasmusa, który grał będzie w MKS Władysławowomówi Krzemiński.Widać jego dobra postawa w meczach Pucharu Polski została doceniona i to nas też cieszy. Dodam tylko, że nie tylko Paweł miał propozycje z innych klubów. Apetyt na pozyskanie Tomasza Gródka miało kilka ekip m.in. z IV Ligi, ale Tomek na szczęście zostaje z nami! 

Do kadry NL6 dołącza trzech zawodników.

  • Mateusz Boyke (obrońca, Bękarty)
  • Kamil Wiłkopeć (obrońca, Rukola)
  • Paweł Balbier (napastnik, JR Pogórze) 

– Być może do kadry dołączy jeszcze okazjonalnie jedne zawodnik, ale na razie personaliów nie zdradzamy – mówi Krzemiński.Ci nowi zawodnicy plus ekipa, która tak dzielnie spisywała się w pięciu pierwszych rundach Pucharu Polski jest już fajnie zgrana, tworzy ciekawy zespół i ma nadzieję, że swoją wartość udowodni w kolejnych spotkaniach. 

Spotkanie sparingowe z Kaszubią Kościerzyna, przedstawicielem IV Ligi już w najbliższy piątek na Obiekcie Sportowym CHECZ o godzinie 16.30. 

Podobne wpisy