Menu Zamknij

Regulamin eLigi FIFA

1 §
POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Organizatorem ligi jest Nadmorska Liga Szóstek. Warunkiem przystąpienia do rozgrywek jest:
  a) uczestnictwo drużyny w ,,prawdziwych” rozgrywkach NL6 w danym sezonie.
  b) zapisanie drużyny bezpośrednio u organizatora, do dnia 28.03.2021r.
 2. Gramy na konsolach PS4 (lub PS5, na których jest możliwość gry w wersje PS4) w grę FIFA 21.
 3. Każdy zespół składać się musi z min. dwóch zawodników, z czego każdy musi być zawodnikiem NL6 w danym sezonie, zgłoszonym do kadry przed 2.kolejką faktycznych rozgrywek.
 4. Zespoły zobowiązane są do wytypowania przedstawiciela / kapitana, który będzie miał zainstalowaną na telefonie aplikacje WhatsApp, która będzie niezbędna do umawiania się na mecze.
 5. Każdy zespół NL6, może wystawić więcej niż jedną drużynę.

2 § 
SYSTEM ROZGRYWEK

 1. Mecze rozgrywane są w trybie meczów towarzyskich online. Gramy dowolnymi klubami oraz reprezentacjami, z wyłączeniem drużyn specjalnych (np. klasyczna XI).
 2. Każde spotkanie pomiędzy drużynami, składa się łącznie z 4 meczów w FIFE, w których maksymalnie zdobyć możemy 4 ,,gole”.
  a) Wszystkie mecze rozgrywamy w trybie singlowym. Każdy z graczy, rozegra tutaj więc po dwa spotkania, po jednym z każdym z rywali. Zwycięstwo w takim meczu, punktowane jest za 1 ,,gola”, więc ostatecznie można ich tu uzyskać aż 4. Remisy natomiast, punktowane są za ,,0”, a więc uznawane są za nieodbyte.
  b) dla przykładu: drużyna A, mierzy się z drużyną B.  Pierwszy mecz wygrywa zawodnik drużyny A, w jednym pada wynik remisowy, a dwa kolejne mecze wygrywają zawodnicy drużyny B (stosunek bramek nie wpływa na spotkanie). Wynik końcowy całego spotkania to 1:2 dla drużyny B, która w tabeli zapisuje sobie 3 pkt. W przypadku gdyby spotkanie zakończyło się np. wynikiem 2:2, naturalnie mamy remis, a drużyny przypisują sobie w tabeli po 1 pkt.
 3. Mecz ustawiamy na 6 minut połowa. Tempo gry: szybkie. Poziom: klasa światowa.
 4. Ustalony zostanie terminarz, lecz daty w nim podane nie będą datami rozegrania spotkania, lecz datami ostatecznymi, do których mecz musi zostać rozegrany. Jednym słowem jest on elastyczny, a drużyny umawiają się na spotkania kiedy chcą. Nie obowiązuje również kolejność rozegrania kolejek – gramy kiedy chcemy.
 5. Drużyna zobowiązana jest rozegrać min. 1 spotkanie w tygodniu. Dopuszcza się jednak jeden przypadek w sezonie, w którym można ,,odpuścić” granie w jednym z tygodni.
 6. W przypadku gdy drużyna nie rozegra min. połowy spotkań, jej wszystkie wyniki zostaną anulowane. 
 7. Gdy w meczu występować zaczną tzn. ,,lagi”, jeden z zawodników ma prawo udokumentować błąd w połączeniu plikiem wideo. W takim przypadku, organizator może anulować wynik meczu i nakazać jego powtórzenie.
 8. Wszystkie spory rozstrzyga organizator.

3 §
NAGRODY

 1. Drużyna która na koniec sezonu uzyska najwięcej punktów, otrzyma nagrody od naszych partnerów:
  a) pamiątkowe statuetki od Rubens Design.
  b) bony 2×25 zł do Pizzerii Pogórzanka.
  c) bony 2×15 zł do Mleczna Krówka.
  d) nagrodę od Stowarzyszenia Kibiców Gdyńskiego Arki.