Kiedyś Odpalą2

Podgląd

Starcie dwóch nowych zespołów przyniosło sporo emocji.
Wydawało się, że Kiedyś Odpalą dysponujący bardzo mocnym składem bez problemu poradzą sobie z ekipą Bez Nazwy, która jako ostatnia zgłosiła się do naszych rozgrywek.
Jednak Mateusz Bieszke i Damian Kucharski umiejętnie kierowali grą swojej ekipy i do przerwy mięliśmy wynik 1:1.

Co więcej po przerwie Bez Nazwy wyszli na prowadzenie. Kiedyś Odpalą włączyli jednak piąty bieg i nie tylko wyrównali stan zawodów, ale ostatecznie wyszli na prowadzenie i zainkasowali pierwsze trzy punkty.

Cieniem na ten ogólnie niezły piłkarsko mecz kładzie się zachowanie zawodnika Kiedyś Odpalą. Patryk Melzer w niewybredny sposób skomentował pracę sędziego za co otrzymał czerwoną kartkę. Zawodnik zostanie zawieszony na kilka spotkań. Ilość meczów zawieszenia zostanie podana w niedzielę.

[AKTUALIZACJA] :
Wynik meczu ze względu na “przeniesienie” zespołu Classic Gdynia na sezon Jesień 2012 został anulowany