Menu Zamknij

Odpalone Pringlesy

SEZON – WIOSNA 2021

Kolor koszulek: biało-czarne

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RankingZawodnikDrużynaPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Nikodem BułakowskiOdpalone Pringlesy100--683.330.0016.67
2Jan ŁośOdpalone Pringlesy500--875.000.0025.00
3Patryk RadziwilskiOdpalone Pringlesy800--1154.5518.1827.27
4Maciej Nowak IIOdpalone Pringlesy000--1154.5518.1827.27
5Damian KucharskiOdpalone Pringlesybramkarz000--1154.5518.1827.27
6Patryk PyżOdpalone Pringlesy500--1154.5518.1827.27
7Wojtek GapińskiOdpalone Pringlesy110--1154.5518.1827.27
8Sebastian GrzenkowiczOdpalone Pringlesy501--1154.5518.1827.27
9Igor DawidowskiOdpalone Pringlesyobrońca510--1154.5518.1827.27
10Damian TalaśkaOdpalone Pringlesy000--1154.5518.1827.27
11Mateusz KlechaOdpalone Pringlesy1200--1154.5518.1827.27
12Krystian HennigOdpalone Pringlesy210--1154.5518.1827.27
13Adrian GrzybekOdpalone Pringlesy300--1154.5518.1827.27
14Mateusz MościckiOdpalone Pringlesy610--1154.5518.1827.27
15Mateusz KowalskiOdpalone Pringlesy800--1154.5518.1827.27
16Damian JeżewskiOdpalone Pringlesy000--1154.5518.1827.27
17Piotr CiulkiewiczOdpalone Pringlesy200--1154.5518.1827.27

Tabela I LIGA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
111100190266430
21172261431823
31171362491322
41162372571520
5115155851716
6115156563216
7Joga Bonito114255262-1014
8114166969013
9114165159-813
10114165485-3113
11113175564-910
1211011041102-611

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2020

Kolor koszulek: biało-czarne

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Odpalamy Pringelsy — SPS LimonkaII LIGAJESIEŃ 2020
Odpalamy Pringelsy — Przychodnia MorskaII LIGAJESIEŃ 2020
Asconi — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020
Odpalone Pringlesy — Enerpol Gdynia IIII LIGAJESIEŃ 2020
AREX — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020
ABO — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020
Odpalone Pringlesy — AwariaII LIGAJESIEŃ 2020
Alexander — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020
Odpalone Pringlesy — PROMOTION 360II LIGAJESIEŃ 2020
Odpalone Pringlesy — Studio Prime JBGII LIGAJESIEŃ 2020
Odpalone Pringlesy — Classic II GdyniaII LIGAJESIEŃ 2020
Sporting II Orłowo — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020
Gała bez przypału — Odpalone PringlesyII LIGAJESIEŃ 2020

Tabela II liga

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1131201106495736
2131012113635031
31390477453227
41382388612726
5Classic II Gdynia1381482671525
6137068683321
71361690741619
8136077991-1218
9AREX135176780-1316
10135086997-2815
11134277079-914
12134276374-1114
1313201148113-656
141300132789-620

__________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek:

III Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Kiedyś odpalą — Studio Prime JBGIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Przychodnia Morska — Kiedyś odpaląIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Classic II Gdynia — Kiedyś odpaląIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020
Kiedyś odpalą — Gała bez przypałuIII Liga gr. mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1981084374725
2Classic II Gdynia970262392321
3961260461419
495134741616
5932447361111
693155158-710
793154356-1310
8Water Team93063761-249
992162559-347
1090272043-232
11Bez nazwy00000000
1100000000

III Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaDrużynaMZRPGzGsbilansPkt
1131210124527237
2Classic II Gdynia1390482671527
3137156663323
41371591741722
5134276369-614