Menu Zamknij

ABO

SEZON – JESIEŃ 2023

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra zespołu JESIEŃ 2023

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Paweł FopkaABO400--1464.297.1428.57
2Szymon LipABO800--1464.297.1428.57
3Jan WardzińskiABO101--1464.297.1428.57
4Martin RomanekABO000--1464.297.1428.57
5Mateusz NiklasińskiABO000--1464.297.1428.57
6Alan WilczewskiABO000--1464.297.1428.57
7Dawid ZadrowskiABO2700--1464.297.1428.57
8Jan FedorowiczABO2200--1464.297.1428.57
9Jakub WrzosińskiABO000--1464.297.1428.57
10Konrad JaniszewskiABO500--1464.297.1428.57
11Mateusz JarońABO2000--1464.297.1428.57
12Maciej ZarembaABO000--1464.297.1428.57
13Jakub MichniewiczABO500--1369.237.6923.08
14Oskar ZarembaABOnapastnik511--1464.297.1428.57
15Michał JaniakABOobrońca120--1464.297.1428.57
16Karol ByraABO000--1464.297.1428.57

Tabela NOWA EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1IXODI Nevada Gdynia1616001894114848
21615011634411945
3161303130745639
4151014116108831
5Cobis Gdynia1610061241071730
616817105743125
715816102762625
81671810293922
91671893111-1822
101670972121-4921
111652976119-4317
12164397599-2415
131643998125-2715
1416421066113-4714
1516321174147-7311
1616221271124-538
1716211350130-807
1800000000
1800000000

Terminarz NOWA EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Companieros VBL — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Polska GuromEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Awaria — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Wilki Morskie — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
JR Pogórze — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Supa Strikas CF — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Cobis GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Classic Gdynia — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bema Sigal — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
OZE Biomar — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2023

Kolor koszulek: seledynowe

 

Kadra zespołu WIOSNA 2023

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Jakub KowalczykABO100--1291.678.330.00
2Kamil ZaborowskiABO500--1291.678.330.00
3Jakub MichniewiczABO900--1291.678.330.00
4Radosław KrysińskiABO000--1291.678.330.00

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11510148378531
2151005114734130
3148066069-924
4157089389421
5156277068220
6154296973-414
7Bad Boys144195275-2313
81531114978-2910
915111343106-634
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
AP UKS Mosty — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Hewi Goal GrabówekI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Joga Bonito — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
KM PSP Gdynia — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bad Boys — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Companieros VBL — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Sokółka FC — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Kamix BraciaI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Polska Gurom — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Rebels AiC — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Awaria — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
OZE Biomar — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
AREX — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ

 

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2022

Kolor koszulek: seledynowe

 

Kadra zespołu JESIEŃ 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Jakub MichniewiczABO900--837.500.0062.50

Tabela ESKTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1870152351721
2861177354219
3852166471917
4IXODI Nevada Gdynia851247331416
584045455-112
683055357-49
782063145-146
882064565-206
980083083-530

Terminarz EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
ABO - JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Classic GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Bema SigalEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Supa StrikasEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — NeoPunkt WejherowoEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Penetrators PDEKSTRAKLASAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ

 

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2022

Kolor koszulek: seledynowe

ZdjęciaW22

 

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Alan WilczewskiABO100--742.860.0057.14
2Jakub MichniewiczABO900--742.860.0057.14
3Patryk WszeborowskiABO000--933.330.0066.67

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1980184424224
2IXODI Nevada Gdynia970271482321
3962191424920
4961289424719
595225853517
693065072-229
793063365-329
892164966-177
9Kiedyś Odpalą92073875-376
1090094098-580

Terminarz EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
ABO — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Safort Gdynia — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Ejsmond Club — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Atmosfera — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Kiedyś OdpaląEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — JR PogórzeEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Jakub MichniewiczABO000--00.000.000.00

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101555137
2131201995736
313823886426
4Kiedyś Odpalą138141069025
513805707624
613715756722
713616917519
813607859618
913517726816
1013418777013
1113328718811
12Bad Boys133196810710
131323855859
14130013381560

SEZON – WIOSNA 2021

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Kamil LewandowskiABO200--1145.459.0945.45
2Nick PisarewskyABO000--1145.459.0945.45
3Przemysław UklejaABO420--1145.459.0945.45

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
111100190266430
21172261431823
31171362491322
4Kiedyś Odpalą1162372571520
5115155851716
6115156563216
7114255262-1014
8114166969013
9114165159-813
10114165485-3113
11113175564-910
1211011041102-611

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2020

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Damian LabudaABO0000--12
2Dawid NafalskiABO1010--12
3Kamil LewandowskiABO17000--12
4Łukasz ŻmijewskiABO0000--6
5Filip ŻeleziukABO2000--8

TABELA II Liga

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131201106495736
2Kiedyś Odpalą131012113635031
31390477453227
41382388612726
5Classic II Gdynia1381482671525
6Alexander137068683321
71361690741619
8136077991-1218
9135176780-1316
10135086997-2815
11134277079-914
12134276374-1114
1313201148113-656
141300132789-620