Menu Zamknij

ABO

SEZON – WIOSNA 2021

Kolor koszulek: seledynowe

ZdjęciaW22

 

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Marcin TaubeABO100--933.330.0066.67
2Wiktor SikoraABO500--933.330.0066.67
3Maciej ZarembaABO110--933.330.0066.67
4Damian PrzychockiABOnapastnik500--933.330.0066.67
5Kamil ZaborowskiABO200--933.330.0066.67
6Mateusz JaworowskiABOnapastnik000--933.330.0066.67
7Alan WilczewskiABO100--742.860.0057.14
8Oskar OnichowskiABO000--560.000.0040.00
9Rafał OgrodowiczABO000--560.000.0040.00
10Jakub MichniewiczABO900--742.860.0057.14
11Karol SzumotalskiABO000--933.330.0066.67
12Sebastian BartlewskiABO000--742.860.0057.14
13Jan WardzińskiABO100--933.330.0066.67
14Szymon LipABO320--933.330.0066.67
15Oskar ZarembaABOnapastnik500--933.330.0066.67
16Igor KuźminABOobrońca020--933.330.0066.67
17Patryk WszeborowskiABO000--933.330.0066.67

Tabela EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Safort Gdynia980184424224
2IXODI Nevada Gdynia970271482321
3962191424920
4961289424719
5Classic Gdynia95225853517
693065072-229
793063365-329
892164966-177
9Kiedyś Odpalą92073875-376
1090094098-580

Terminarz EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
ABO — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Safort Gdynia — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Ejsmond Club — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Atmosfera — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Kiedyś OdpaląEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
ABO — JR PogórzeEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — ABOEKSTRAKLASAWIOSNA 2022
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101555137
2131201995736
313823886426
4Kiedyś Odpalą138141069025
513805707624
613715756722
713616917519
8Joga Bonito13607859618
913517726816
1013418777013
1113328718811
12Bad Boys133196810710
13AREX1323855859
14130013381560

SEZON – WIOSNA 2021

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Kamil LewandowskiABO200--1145.459.0945.45
2Nick PisarewskyABO000--1145.459.0945.45
3Przemysław UklejaABO420--1145.459.0945.45

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Safort Gdynia11100190266430
21172261431823
31171362491322
4Kiedyś Odpalą1162372571520
5115155851716
6115156563216
7Joga Bonito114255262-1014
8114166969013
9114165159-813
10114165485-3113
11113175564-910
1211011041102-611

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2020

Kolor koszulek: seledynowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Damian LabudaABO0000--12
2Dawid NafalskiABO1010--12
3Kamil LewandowskiABO17000--12
4Łukasz ŻmijewskiABO0000--6
5Filip ŻeleziukABO2000--8

TABELA II Liga

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131201106495736
2Kiedyś Odpalą131012113635031
3Safort Gdynia1390477453227
4BCT1382388612726
5Classic II Gdynia1381482671525
6Alexander137068683321
71361690741619
8136077991-1218
9AREX135176780-1316
10135086997-2815
11134277079-914
12134276374-1114
1313201148113-656
141300132789-620