Menu Zamknij

Bękarty

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Michał StudzińskiBękarty310--1346.150.0053.85
2Mateusz GregorBękartyobrońca110--1346.150.0053.85
3Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca210--1346.150.0053.85
4Bartek DrzeżdżonBękarty100--1346.150.0053.85
5Maciej NowakBękartynapastnik500178831346.150.0053.85
6Dominik CzarneckiBękartynapastnik600--1346.150.0053.85
7Marek LiszewskiBękartynapastnik1400--1346.150.0053.85
8Radosław SzczepaniakBękartynapastnik1710--1346.150.0053.85
9Leszek KukiełkaBękarty700--1136.360.0063.64
10Mateusz SzerechanBękartynapastnik000182901346.150.0053.85
11Adrian RomanowskiBękarty600--1346.150.0053.85
12Dawid GackowskiBękarty000--1346.150.0053.85
13Mateusz BoykeBękartyobrońca000184801346.150.0053.85
14Krystian JankowskiBękarty520--1346.150.0053.85
15Patryk HałaburdaBękartybramkarz000--1346.150.0053.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11311021505333
21310121045231
3109101083028
411803664424
512705826721
612705676921
712615675419
813607727818
913607477318
1012318477310
111230965919
121230945739
131130854859
14120012271590

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
FC Babilon United — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Sokółka FCII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — BazaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Pogórzanka B85 Studio — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Penetrators PD — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — NeoPunkt WejherowoII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — OZE BiomarII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Companieros SULIMAII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AwariaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Studio Prime JBGII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
BLACK DRAGONS — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KS VitavaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA  2021

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Radosław KostuchBękartyobrońca200--1338.467.6953.85
2Denis CzarneckiBękarty000--1338.467.6953.85
3Marcin SaworskiBękarty000--1338.467.6953.85
4Maciej WałdowskiBękarty000--1338.467.6953.85
5Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca100--1338.467.6953.85
6Bartek DrzeżdżonBękarty500--1338.467.6953.85
7Maciej NowakBękartynapastnik1420178831338.467.6953.85
8Dominik CzarneckiBękartynapastnik800--1338.467.6953.85
9Marek LiszewskiBękartynapastnik1200--1338.467.6953.85
10Radosław SzczepaniakBękartynapastnik900--1338.467.6953.85
11Mateusz SzerechanBękartynapastnik200182901338.467.6953.85
12Adrian RomanowskiBękarty100--1338.467.6953.85
13Patryk HałaburdaBękartybramkarz000--1338.467.6953.85
14Mateusz RompskiBękartypomocnik400185851338.467.6953.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131201109535636
2138237768926
31371590652522
4Supa Strikas137068279321
5AREX1362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ  2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Maciej WałdowskiBękarty4000--11
2Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca3000--13
3Maciej NowakBękartynapastnik100101788313
4Radosław SzczepaniakBękartynapastnik7000--13
5Mateusz SzerechanBękartynapastnik20001829013
6Adrian RomanowskiBękarty8000--13
7Patryk HałaburdaBękartybramkarz0000--13
8Mateusz RompskiBękartypomocnik30001858513

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
113111184463834
213102182414132
31392293623129
41382392623026
5136167164719
6Bad Boys135357571418
7135267275-317
8135176667-116
9134367475-115
10133465267-10*13
11134186879-1113
12Tawerna Obłuże134186583-1813
1313301060103-439
1413211055114-597

_______________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Oskar ZarembaABOnapastnik6010--9
2Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca1000--9
3Maciej NowakBękartynapastnik18000178839
4Mateusz SzerechanBękartynapastnik10000182909
5Tomasz StaszewskiSPS Limonka0000--6
6Adrian RomanowskiBękarty2000--9
7Konrad Podolak-0000--0
8Sebastian BartlewskiBękarty2000--7
9Piotr Frankowski-obrońca0000--5
10Tomasz KujawskiBękartynapastnik0000183959
11Patryk HałaburdaBękartybramkarz1010--9
12Mateusz RompskiBękartypomocnik2000185859

II Liga gr. mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Bękarty — OrłowoII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
PKP Intercity — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Bękarty — SKMII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Tanie Blachy — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1970266521421
2961250311919
3960373442918
4960348381018
595224839917
693244149-811
793154439510
893064660-149
992163677-417
10AREX90183356-231
1100000000

II Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11392268501829
21390468491927
31381488761225
41371587612622
5136166256619

______________________________________________________________

POPRZEDNIE SEZONY

 

 

II Liga gr. mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże161321107515641
2FC Nankatsu16114196583837
3169168280228
41681792652725
51681795821325
6168087070024

II Liga Jesień 2019

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże11101078275131
2FC Nankatsu1191167343328
31171374482622
4117045952721
51160558391918
6116055151018
7115155154-316
8AREX113174555-1010
9113176075-1510
10113173452-1810
11Progress Team112184174-337
12110293087-572