Menu Zamknij

Bękarty

SEZON – WIOSNA 2023

Kolor koszulek: niebieskie, szare, bordowe

Kadra zespołu WIOSNA 2023

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Michał TrepkowskiBękarty200--1225.000.0075.00
2Aleksander PacBękarty000--728.570.0071.43
3Daniel KochańskiBękartyobrońca000185971225.000.0075.00
4Maciej NowakBękartynapastnik1300178831225.000.0075.00
5Mateusz DenkiewiczBękarty000--1225.000.0075.00
6Jakub SzymkowiakBękartypomocnik100176801225.000.0075.00
7Kacper MąkosaBękarty420--1225.000.0075.00
8Bartosz JabłońskiBękarty000--1225.000.0075.00
9Leszek KukiełkaBękarty700--1225.000.0075.00
10Michał SkonecznyBękarty200--1225.000.0075.00
11Adrian RomanowskiBękarty600--1225.000.0075.00
12Krystian JankowskiBękarty530--1225.000.0075.00
13Patryk HałaburdaBękartybramkarz010--1225.000.0075.00

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11081181354625
2981082394325
3128134945425
4128136666025
51180383523124
61180358471124
71062254411320
81244481701116
9114255460-614
10104066260212
11113264956-711
12123185966-710
13Bad Boys123184566-2110
14123094183-429
15122194264-227
161311113288-564

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Bękarty — Joga BonitoI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Bad BoysI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KM PSP GdyniaI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AP UKS MostyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
AREX — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Polska Gurom — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Awaria — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Rebels AiC — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Sokółka FCI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Companieros VBL — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
OZE Biomar — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2022

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

 

Kadra zespołu JESIEŃ 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Janusz MiotkBękarty200--1376.920.0023.08
2Marcin SzymkunBękarty400--1376.920.0023.08
3Bartek Pupka LipińskiBękarty000--1376.920.0023.08
4Mateusz BoykeBękartyobrońca000184801100.000.000.00

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131102122645833
213101278423631
313100385642130
41391386483828
51391391543728
613823118645426
71380575571824
8136075068-1818
9125077080-1015
10134187575013
111330105673-179
121321104685-397
1313111165108-434

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Rebels AiC — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AwariaII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Studio Prime JBG — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — MaestroII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
SKM — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
BCT — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
MMR Group — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Media Markt KcyńskaII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
KS Vitava — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — HTM KLIMA proII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — FC Babilon UnitedII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ

 

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA  2022

ZdjęciaW22

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca0000--944.4422.2233.33
2Marcin SzymkunBękarty1000--944.4422.2233.33
3Marek LiszewskiBękartynapastnik5000--742.8628.5728.57
4Mateusz BoykeBękartyobrońca000018480944.4422.2233.33

Tabela II LIGA gr. A

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1990075373827
295134437716
395134640616
4942349381114
5941460421813
694145153-213
793244359-1611
893064779-329
992074052-126
1092073654-186

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca210--1346.150.0053.85
2Marek LiszewskiBękartynapastnik1400--1346.150.0053.85
3Mateusz SzerechanBękartynapastnik000182901346.150.0053.85
4Mateusz BoykeBękartyobrońca000184801346.150.0053.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101323737
21311021505333
31310121045231
413805706024
513805727124
613715735622
713706827021
813607727818
913607477318
1013418507313
1113409578812
1213301047789
13133010701029
14130013271620

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
FC Babilon United — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Sokółka FCII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — BazaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Pogórzanka B85 Studio — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Penetrators PD — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — NeoPunkt WejherowoII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — OZE BiomarII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Companieros SULIMAII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AwariaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Studio Prime JBGII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
BLACK DRAGONS — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KS VitavaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA  2021

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Radosław KostuchBękartyobrońca200--1338.467.6953.85
2Marcin SaworskiBękarty000--1338.467.6953.85
3Maciej WałdowskiBękarty000--1338.467.6953.85
4Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca100--1338.467.6953.85
5Marek LiszewskiBękartynapastnik1200--1338.467.6953.85
6Mateusz SzerechanBękartynapastnik200182901338.467.6953.85
7Mateusz RompskiBękartypomocnik400185851338.467.6953.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131201109535636
2138237768926
31371590652522
4137068279321
51362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ  2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Maciej WałdowskiBękarty4000--11
2Marcin Taube-0000--0
3Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca3000--13
4Mateusz SzerechanBękartynapastnik20001829013
5Adrian RomanowskiBękarty8000--13
6Patryk HałaburdaBękartybramkarz0000--13
7Mateusz RompskiBękartypomocnik30001858513

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
113111184463834
213102182414132
31392293623129
41382392623026
5136167164719
6Bad Boys135357571418
7135267275-317
8Inter Orłowo135176667-116
9134367475-115
10133465267-10*13
11134186879-1113
12Tawerna Obłuże134186583-1813
1313301060103-439
1413211055114-597

_______________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca1000--9
2Mateusz SzerechanBękartynapastnik10000182909
3Konrad Podolak-0000--0
4Piotr Frankowski-obrońca0000--5
5Tomasz KujawskiBękartynapastnik0000183959
6Mateusz RompskiBękartypomocnik2000185859

II Liga gr. mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Bękarty — OrłowoII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
PKP Intercity — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Bękarty — SKMII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Tanie Blachy — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1970266521421
2961250311919
3960373442918
4960348381018
5Inter Orłowo95224839917
693244149-811
793154439510
893064660-149
992163677-417
1090183356-231
11Alexander00000000

II Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Inter Orłowo1392268501829
21390468491927
31381488761225
41371587612622
5136166256619

______________________________________________________________

POPRZEDNIE SEZONY

 

 

II Liga gr. mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże161321107515641
2FC Nankatsu16114196583837
3169168280228
41681792652725
51681795821325
6168087070024

II Liga Jesień 2019

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże11101078275131
2FC Nankatsu1191167343328
31171374482622
4117045952721
51160558391918
6116055151018
7115155154-316
8113174555-1010
9113176075-1510
10113173452-1810
11Progress Team112184174-337
12110293087-572