Menu Zamknij

Bękarty

SEZON – JESIEŃ 2022

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

 

Kadra zespołu JESIEŃ 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Daniel KochańskiBękartyobrońca00018597475.000.0025.00
2Janusz MiotkBękarty100--475.000.0025.00
3Maciej NowakBękartynapastnik30017883475.000.0025.00
4Mateusz DenkiewiczBękarty100--475.000.0025.00
5Jakub SzymkowiakBękartypomocnik01017680475.000.0025.00
6Radosław SzczepaniakBękartynapastnik400--475.000.0025.00
7Marcin SzymkunBękarty100--475.000.0025.00
8Bartosz JabłońskiBękarty100--475.000.0025.00
9Leszek KukiełkaBękarty000--475.000.0025.00
10Bartek Pupka LipińskiBękarty000--475.000.0025.00
11Adrian RomanowskiBękarty500--475.000.0025.00
12Krystian JankowskiBękarty300--475.000.0025.00
13Patryk HałaburdaBękartybramkarz010--475.000.0025.00

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1541028141413
2540153262712
364022421312
454012625112
5531138182010
65302292369
7HTM KLIMA pro4211211567
83201226166
952032425-16
10BCT41031620-43
1141031119-83
1240131428-141
13Maestro40041629-130

 

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA  2022

ZdjęciaW22

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca0000--944.4422.2233.33
2Daniel KochańskiBękartyobrońca100018597944.4422.2233.33
3Maciej NowakBękartynapastnik1500017883944.4422.2233.33
4Mateusz DenkiewiczBękarty1000--944.4422.2233.33
5Jakub SzymkowiakBękartypomocnik300017680944.4422.2233.33
6Radosław SzczepaniakBękartynapastnik12000--944.4422.2233.33
7Marcin SzymkunBękarty1000--944.4422.2233.33
8Marek LiszewskiBękartynapastnik5000--742.8628.5728.57
9Bartosz JabłońskiBękarty1000--742.8628.5728.57
10Leszek KukiełkaBękarty3000--944.4422.2233.33
11Adrian RomanowskiBękarty5000--944.4422.2233.33
12Mateusz BoykeBękartyobrońca000018480944.4422.2233.33
13Krystian JankowskiBękarty0010--944.4422.2233.33
14Patryk HałaburdaBękartybramkarz0010--944.4422.2233.33

Tabela II LIGA gr. A

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1AP UKS Mosty990075373827
295134437716
395134640616
4942349381114
5HTM KLIMA pro941460421813
694145153-213
793244359-1611
893064779-329
992074052-126
10BCT92073654-186

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca210--1346.150.0053.85
2Maciej NowakBękartynapastnik500178831346.150.0053.85
3Radosław SzczepaniakBękartynapastnik1710--1346.150.0053.85
4Marek LiszewskiBękartynapastnik1400--1346.150.0053.85
5Leszek KukiełkaBękarty700--1136.360.0063.64
6Mateusz SzerechanBękartynapastnik000182901346.150.0053.85
7Adrian RomanowskiBękarty600--1346.150.0053.85
8Mateusz BoykeBękartyobrońca000184801346.150.0053.85
9Krystian JankowskiBękarty520--1346.150.0053.85
10Patryk HałaburdaBękartybramkarz000--1346.150.0053.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101323737
21311021505333
31310121045231
413805706024
513805727124
613715735622
713706827021
813607727818
913607477318
1013418507313
1113409578812
1213301047789
13133010701029
14130013271620

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
FC Babilon United — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Sokółka FCII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — BazaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Pogórzanka B85 Studio — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Penetrators PD — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — NeoPunkt WejherowoII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — OZE BiomarII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Companieros SULIMAII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AwariaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Studio Prime JBGII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
BLACK DRAGONS — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KS VitavaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA  2021

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Radosław KostuchBękartyobrońca200--1338.467.6953.85
2Marcin SaworskiBękarty000--1338.467.6953.85
3Maciej WałdowskiBękarty000--1338.467.6953.85
4Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca100--1338.467.6953.85
5Maciej NowakBękartynapastnik1420178831338.467.6953.85
6Radosław SzczepaniakBękartynapastnik900--1338.467.6953.85
7Marek LiszewskiBękartynapastnik1200--1338.467.6953.85
8Mateusz SzerechanBękartynapastnik200182901338.467.6953.85
9Adrian RomanowskiBękarty100--1338.467.6953.85
10Patryk HałaburdaBękartybramkarz000--1338.467.6953.85
11Mateusz RompskiBękartypomocnik400185851338.467.6953.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1BCT131201109535636
2138237768926
31371590652522
4137068279321
5AREX1362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ  2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Maciej WałdowskiBękarty4000--11
2Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca3000--13
3Radosław SzczepaniakBękartynapastnik7000--13
4Mateusz SzerechanBękartynapastnik20001829013
5Patryk HałaburdaBękartybramkarz0000--13
6Mateusz RompskiBękartypomocnik30001858513

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
113111184463834
213102182414132
31392293623129
41382392623026
5136167164719
6Bad Boys135357571418
7135267275-317
8Inter Orłowo135176667-116
9134367475-115
10133465267-10*13
11134186879-1113
12Tawerna Obłuże134186583-1813
1313301060103-439
1413211055114-597

_______________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca1000--9
2Maciej NowakBękartynapastnik18000178839
3Mateusz SzerechanBękartynapastnik10000182909
4Adrian RomanowskiBękarty2000--9
5Konrad Podolak-0000--0
6Piotr Frankowski-obrońca0000--5
7Tomasz KujawskiBękartynapastnik0000183959
8Patryk HałaburdaBękartybramkarz1010--9
9Mateusz RompskiBękartypomocnik2000185859

II Liga gr. mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Bękarty — OrłowoII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
PKP Intercity — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Bękarty — SKMII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Tanie Blachy — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1970266521421
2961250311919
3960373442918
4960348381018
5Inter Orłowo95224839917
693244149-811
7Safort Gdynia93154439510
893064660-149
992163677-417
10AREX90183356-231
11Alexander00000000

II Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Inter Orłowo1392268501829
21390468491927
31381488761225
41371587612622
5136166256619

______________________________________________________________

POPRZEDNIE SEZONY

 

 

II Liga gr. mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże161321107515641
2FC Nankatsu16114196583837
3169168280228
41681792652725
51681795821325
6168087070024

II Liga Jesień 2019

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże11101078275131
2FC Nankatsu1191167343328
31171374482622
4117045952721
51160558391918
6116055151018
7115155154-316
8AREX113174555-1010
9113176075-1510
10113173452-1810
11Progress Team112184174-337
12110293087-572