Menu Zamknij

Bękarty

SEZON – WIOSNA 2024

Kolor koszulek: niebieskie, szare, bordowe

 

Kadra zespołu WIOSNA 2024

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Marcin TaubeBękarty000--110.000.00100.00
2Michał TrepkowskiBękarty000--110.000.00100.00
3Krzysztof JackiewiczBękarty000--110.000.00100.00
4Jakub BartlewskiBękartyobrońca200--110.000.00100.00
5Maciej NowakBękartynapastnik80017883110.000.00100.00
6Dominik CzarneckiBękartynapastnik510--110.000.00100.00
7Adrian PłotkaBękarty500--90.000.00100.00
8Karol CieślikBękarty000--110.000.00100.00
9Bartosz BembenBękarty000--110.000.00100.00
10Daniel PiesikBękarty610--110.000.00100.00
11Kacper MąkosaBękarty700--110.000.00100.00
12Michał GajosBękartyobrońca220--110.000.00100.00
13Adrian RomanowskiBękarty700--110.000.00100.00
14Oskar KotowskiBękartybramkarz000--110.000.00100.00
15Krystian JankowskiBękarty200--110.000.00100.00

TABELA EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1IXODI Nevada Gdynia1313001573012739
21312011694612336
3Cobis Gdynia141112111684334
412831101703127
513724103841923
6136257778-120
7115246091-3117
81243591662515
91341879108-2913
10124087398-2512
11133195993-3410
121131755111-5610
13112365383-309
14Szaleni Komornicy13111155160-1054
1512001244101-570

TERMINARZ EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Bękarty — Wilki MorskieEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Companieros — BękartyEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — FC NaturaleEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Polska Gurom — BękartyEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — JR PogórzeEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Kiedyś Odpalą IIEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Cobis GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — HTM GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — IXODI Nevada GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Classic GdyniaEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — BękartyEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Szaleni KomornicyEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Supa Strikas CFEKSTRAKLASAWIOSNA 2024
Obiekt Sportowy CHECZ

________________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2023

Kolor koszulek: niebieskie, szare, bordowe

Kadra zespołu JESIEŃ 2023

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Marcin TaubeBękarty400--1533.3313.3353.33
2Michał TrepkowskiBękarty400--1030.0020.0050.00
3Krzysztof JackiewiczBękarty600--1127.2718.1854.55
4Jakub BartlewskiBękartyobrońca700--1631.2512.5056.25
5Maciej NowakBękartynapastnik1400178831631.2512.5056.25
6Dominik CzarneckiBękartynapastnik620--1631.2512.5056.25
7Daniel PiesikBękarty800--1631.2512.5056.25
8Kacper MąkosaBękarty530--1631.2512.5056.25
9Leszek KukiełkaBękarty300--1631.2512.5056.25
10Adrian RomanowskiBękarty900--1631.2512.5056.25
11Oskar KotowskiBękartybramkarz100--1233.3316.6750.00
12Robert BraszkaBękartybramkarz010--1631.2512.5056.25
13Marcin ChudzikBękartyobrońca000187981631.2512.5056.25
14Krystian JankowskiBękarty620--1631.2512.5056.25

Tabela NOWA EKSTRAKLASA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1IXODI Nevada Gdynia1616001894114848
21615011634411945
3161303130745639
4151014116108831
5Cobis Gdynia1610061241071730
616817105743125
715816102762625
81671810293922
91671893111-1822
101670972121-4921
111652976119-4317
12164397599-2415
131643998125-2715
1416421066113-4714
1516321174147-7311
1616221271124-538
1716211350130-807
1800000000
1800000000

Terminarz NOWA EKSTRAKLASA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Bękarty — AwariaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Polska Gurom — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Companieros VBL — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
IXODI Nevada Gdynia — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Wilki MorskieEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — ABOEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — JR PogórzeEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Cobis GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KM PSP GdyniaEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Classic Gdynia — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
OZE Biomar — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Enerpol Gdynia — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Supa Strikas CFEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bema Sigal — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — BękartyEKSTRAKLASAJESIEŃ 2023
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2023

Kolor koszulek: niebieskie, szare, bordowe

Kadra zespołu WIOSNA 2023

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Aleksander PacBękarty000--922.220.0077.78
2Daniel KochańskiBękartyobrońca000185971421.430.0078.57
3Mateusz DenkiewiczBękarty000--1421.430.0078.57
4Jakub SzymkowiakBękartypomocnik100176801421.430.0078.57
5Bartosz JabłońskiBękarty100--1421.430.0078.57
6Michał SkonecznyBękarty200--1421.430.0078.57
7Patryk HałaburdaBękartybramkarz010--1421.430.0078.57

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
11510148378531
2151005114734130
3148066069-924
4157089389421
5156277068220
6154296973-414
7Bad Boys144195275-2313
81531114978-2910
915111343106-634
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000
1000000000

Terminarz I LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Bękarty — Joga BonitoI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Bad BoysI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KM PSP GdyniaI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AP UKS MostyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Hewi Goal Grabówek — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
AREX — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Polska Gurom — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Awaria — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Rebels AiC — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Sokółka FCI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Companieros VBL — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
OZE Biomar — BękartyI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — ABOI LIGAWIOSNA 2023
Obiekt Sportowy CHECZ

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2022

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

 

Kadra zespołu JESIEŃ 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Janusz MiotkBękarty200--1376.920.0023.08
2Marcin SzymkunBękarty400--1376.920.0023.08
3Bartek Pupka LipińskiBękarty000--1376.920.0023.08
4Mateusz BoykeBękartyobrońca000184801100.000.000.00

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131102122645833
213101278423631
313100385642130
41391386483828
51391391543728
613823118645426
71380575571824
8136075068-1818
9125077080-1015
10134187575013
111330105673-179
121321104685-397
1313111165108-434

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
Rebels AiC — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AwariaII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Kamix Bracia — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Studio Prime JBG — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — MaestroII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
SKM — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
BCT — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
MMR Group — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Media Markt KcyńskaII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
KS Vitava — BękartyII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — HTM KLIMA proII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — FC Babilon UnitedII LIGAJESIEŃ 2022
Obiekt Sportowy CHECZ

 

_________________________________________________________________________________________

SEZON – WIOSNA  2022

ZdjęciaW22

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2022

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca0000--944.4422.2233.33
2Marcin SzymkunBękarty1000--944.4422.2233.33
3Marek LiszewskiBękartynapastnik5000--742.8628.5728.57
4Mateusz BoykeBękartyobrońca000018480944.4422.2233.33

Tabela II LIGA gr. A

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1990075373827
295134437716
395134640616
4942349381114
5941460421813
694145153-213
793244359-1611
893064779-329
992074052-126
1092073654-186

_________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ 2021

Kolor koszulek: bordowe, kremowe, błękitne

Kadra zespołu JESIEŃ 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca210--1346.150.0053.85
2Marek LiszewskiBękartynapastnik1400--1346.150.0053.85
3Mateusz SzerechanBękartynapastnik000182901346.150.0053.85
4Mateusz BoykeBękartyobrońca000184801346.150.0053.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsPkt
11312101323737
21311021505333
31310121045231
413805706024
513805727124
613715735622
713706827021
813607727818
913607477318
1013418507313
1113409578812
1213301047789
13133010701029
14130013271620

Terminarz II LIGA

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonMiejsce spotkaniaArtykuł
FC Babilon United — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Sokółka FCII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — BazaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Pogórzanka B85 Studio — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Penetrators PD — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — NeoPunkt WejherowoII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — OZE BiomarII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Companieros SULIMAII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — AwariaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
PKP Intercity S.A. — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — Studio Prime JBGII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
BLACK DRAGONS — BękartyII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ
Bękarty — KS VitavaII LIGAJESIEŃ 2021
Obiekt Sportowy CHECZ

 


SEZON – WIOSNA  2021

Kolor koszulek: kremowe, błękitne

Kadra zespołu WIOSNA 2021

RangaZawodnikKlubPozycjagoleŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażek
1Radosław KostuchBękartyobrońca200--1338.467.6953.85
2Marcin SaworskiBękarty000--1338.467.6953.85
3Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca100--1338.467.6953.85
4Marek LiszewskiBękartynapastnik1200--1338.467.6953.85
5Mateusz SzerechanBękartynapastnik200182901338.467.6953.85
6Mateusz RompskiBękartypomocnik400185851338.467.6953.85

Tabela II LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1131201109535636
2138237768926
31371590652522
4137068279321
51362567571020
6136255460-620
71361686612519
8136169185619
9136166863519
10136077296-2418
11135176671-516
12135176393-3016
13Classic II Gdynia134275165-1414
1413001353113-600

________________________________________________________________________________________

SEZON – JESIEŃ  2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon JESIEŃ 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca3000--13
2Mateusz SzerechanBękartynapastnik20001829013
3Patryk HałaburdaBękartybramkarz0000--13
4Mateusz RompskiBękartypomocnik30001858513

Tabela I LIGA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
113111184463834
213102182414132
31392293623129
41382392623026
5136167164719
6Bad Boys135357571418
7135267275-317
8Inter Orłowo135176667-116
9134367475-115
10133465267-10*13
11134186879-1113
12Tawerna Obłuże134186583-1813
1313301060103-439
1413211055114-597

_______________________________________________________

SEZON – WIOSNA 2020

Kolor koszulek: czerwone, kremowe

Kadra na sezon WIOSNA 2020

RangaZawodnikKlubPozycjagoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwzrostwagawystępy
1Dawid SmarzyńskiBękartyobrońca1000--9
2Mateusz SzerechanBękartynapastnik10000182909
3Konrad Podolak-0000--0
4Piotr Frankowski-obrońca0000--5
5Tomasz KujawskiBękartynapastnik0000183959
6Mateusz RompskiBękartypomocnik2000185859

II Liga gr. mistrzowska Wiosna 2020

DataMeczCzas/WynikiLigaSezonArtykuł
Bękarty — OrłowoII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
PKP Intercity — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Bękarty — SKMII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020
Tanie Blachy — BękartyII LIGA grupa mistrzowskaWIOSNA 2020

TABELA

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1970266521421
2961250311919
3960373442918
4960348381018
5Inter Orłowo95224839917
693244149-811
793154439510
893064660-149
992163677-417
1090183356-231
11Alexander00000000

II Liga gr.mistrzowska Wiosna 2020

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Inter Orłowo1392268501829
21390468491927
31381488761225
41371587612622
5136166256619

______________________________________________________________

POPRZEDNIE SEZONY

 

 

II Liga gr. mistrzowska

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże161321107515641
2FC Nankatsu16114196583837
3169168280228
41681792652725
51681795821325
6168087070024

II Liga Jesień 2019

PozycjaKlubMZRPGzGsbilansPkt
1Tawerna Obłuże11101078275131
2FC Nankatsu1191167343328
31171374482622
4117045952721
51160558391918
6116055151018
7115155154-316
8113174555-1010
9113176075-1510
10113173452-1810
11Progress Team112184174-337
12110293087-572