Menu Zamknij

2 Dominik Szarowski

#
2
Narodowość
polPolska
Pozycja
obrońca
wzrost
179
waga
75
Obecna drużyna
Classic Gdynia

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 2023Classic Gdynia50001643.756.2550.000
WIOSNA 2023Classic Gdynia30001233.338.3358.330
WIOSNA 2024Classic Gdynia10101346.1515.3838.460
Łącznie-90104141.469.7648.780

II Liga grupa spadkowa

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-50.0012.5037.50

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-100.000.000.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201910001855.560.0044.440
JESIEŃ 202020101323.080.0076.920
JESIEŃ 202130201060.000.0040.000
JESIEŃ 202200001553.336.6740.000
JESIEŃ 202350001643.756.2550.000
WIOSNA 202050201250.008.3341.670
WIOSNA 202130101338.467.6953.850
WIOSNA 202260101241.6716.6741.670
WIOSNA 202330001233.338.3358.330
Wiosna 201910001936.845.2657.890
WIOSNA 202410101346.1515.3838.460
Łącznie3008015343.796.5449.670
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
Kiedyś OdpaląClassic Gdynia
BękartyClassic Gdynia
Wilki MorskieClassic Gdynia
PKP Intercity S.A.Classic Gdynia
CompanierosClassic Gdynia
Polska GuromClassic Gdynia
FC NaturaleClassic Gdynia
Cobis GdyniaClassic Gdynia
Classic GdyniaJR Pogórze
HTM GdyniaClassic Gdynia
Classic GdyniaSzaleni Komornicy
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaCobis Gdynia
Classic GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaKM PSP Gdynia
Classic GdyniaOZE Biomar
Classic GdyniaCompanieros
Classic GdyniaBema / ABO
Classic GdyniaWilki Morskie
Classic GdyniaBękarty
Classic GdyniaSupa Strikas CF
Classic GdyniaAwaria
Classic GdyniaPolska Gurom
Classic GdyniaBema Sigal
Classic GdyniaPKP Intercity S.A.
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaKP Grabówek
Classic GdyniaSupa Strikas CF
Classic GdyniaEnerpol Gdynia
Classic GdyniaJR Pogórze
Classic GdyniaBema Sigal
Classic GdyniaBeer Fans Gdynia
IXODI Nevada GdyniaClassic Gdynia
Enerpol GdyniaClassic Gdynia
Supa Strikas CFClassic Gdynia
JR PogórzeClassic Gdynia
Bema SigalClassic Gdynia
Beer Fans GdyniaClassic Gdynia
Classic GdyniaIXODI Nevada Gdynia
Sporting GdyniaMoto-Tech
Moto-TechPolska Gurom
Moto-TechSPS Limonka
KM PSP GdyniaMoto-Tech
Sokółka FCMoto-Tech
KP GrabówekMoto-Tech
Moto-TechBeer Fans Gdynia
Moto-TechAREX
Moto-TechAP UKS Mosty
Wilki MorskieMoto-Tech
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNMoto-Tech
Joga BonitoMoto-Tech
Moto-TechCompanieros
Moto-TechBad Boys
Moto-TechOZE Biomar
KM PSP SopotGała Bez Przypału
KM PSP SopotBCT
PKP Intercity S.A.KM PSP Sopot
KM PSP SopotSKM
FC Babilon UnitedKM PSP Sopot
KM PSP SopotAwaria
KM PSP SopotLemon Lambo
KM PSP SopotKS Vitava
KM PSP SopotMoto-Tech
Studio Prime JBGKM PSP Sopot
Rebels AiCKM PSP Sopot
Beer Fans GdyniaKM PSP Sopot
KM PSP SopotHTM Gdynia
SPS LimonkaKM PSP Sopot
KM PSP SopotBCT
KM PSP SopotBeer Fans Gdynia
KM PSP SopotMaestro
PROMOTION 360KM PSP Sopot
Polska GuromKM PSP Sopot
KM PSP SopotTeam Dott
KM PSP SopotAP UKS Mosty
Lemon LamboKM PSP Sopot
KS VitavaBękarty
BękartyGała Bez Przypału
Sporting GdyniaBękarty
BękartySupa Strikas CF
Classic II GdyniaBękarty
Studio Prime JBGBękarty
BCTBękarty
AREXBękarty
Sokółka FCBękarty
Pogórzanka B85 StudioBękarty
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNBękarty
PKP Intercity S.A.Bękarty
AwariaBękarty
BękartyTawerna Obłuże
BękartyWilki Morskie
BękartySKM
BękartyInter Orłowo
BękartyKamix Bracia
My Na SianieBękarty
ZIP SkładBękarty
BękartyBema Sigal
CompanierosBękarty
BękartyKM PSP Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosBękarty
BękartyBad Boys
BękartyPKP Intercity S.A.
BękartySKM
PKP Intercity S.A.Bękarty
BękartyInter Orłowo
BękartyPKP Intercity S.A.
BękartySKM
BękartyAwaria
Tanie Blachy & Dos AmigosBękarty
BękartySporting Gdynia
BękartySPS Limonka
BękartyEnerpol II Gdynia
BękartyInter Orłowo
BękartyAREX
BękartyWilki Morskie
BękartyFC Nankatsu
BękartyCompanieros
BękartyWczorajsi
BękartyTawerna Obłuże
SPS LimonkaBękarty
Progress TeamBękarty
BękartyTawerna Obłuże
BękartyFC Nankatsu
BękartySKM
BękartyIskra Gdynia
PROMOTION 360Bękarty
BękartyWilki Morskie
BękartyAREX
BękartyCompanieros
Koneser GdyniaBękarty
BękartyWczorajsi
BękartyŚledzie
BękartyTawerna Obłuże
BękartyFC Babilon United
BękartyBastion Gdynia
Iskra GdyniaBękarty
BękartyProgress Team
BękartyAwaria
AREXBękarty
SPS LimonkaBękarty
BękartyPROMOTION 360
BękartyProgress Team
BękartyBema Sigal
BękartyMDKD TEAM
BękartyInvest Klima
CompanierosBękarty
BękartyKamix Bracia
AwariaBękarty
BękartyAREX
BękartyZIP Skład
BękartyStudio Prime JBG