Bękarty — FC Nankatsu

22/10/2019 21:00 II LIGA JESIEŃ 2019 9 50'

Bękarty13Por
FC Nankatsu38Zwy

Mecz zapowiadany jako jedno z wydarzeń II Ligi skończył się przekonywującym zwycięstwem FC Nankatsu! Lider tabeli pokazał, że w tym sezonie może być nie do zatrzymania w drodze do I Ligi.

Zawiodły Bękarty. Można było się spodziewać, że ekipa Maćka Nowaka napsuje sporo krwi liderowi. Tak się jednak nie stało. Pechowo tracone bramki przez Bękarty spowodowały, że w grę drużyny wkradła się nerwowość.
Jeszcze do przerwy można było się spodziewać, że mecz będzie w drugiej połowie emocjonujący, gdyż Nankatsu prowadziło tylko 3:1. Jednak po zmianie stron lider rozkręcił się już na dobre.

Znów z bardzo dobrej strony pokazał się Artur Ryś. Wyróżniany przez nas zawodnik imponuje forma w tym sezonie i jest jednym z głównych architektów tak dobrego wyniku Nankatsu jesienią Powrót do I Ligi wydaje się mocno realny.