Menu Zamknij

8 Damian Matecki

#
8
Narodowość
polPolska
wzrost
172
waga
71
Obecna drużyna
HTM Gdynia
Poprzednie drużyny
Bękarty

EKSTRAKLASA

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
WIOSNA 2024HTM Gdynia20001233.3316.6750.000
Łącznie-20001227.0313.5159.460

Puchar NL6

SezonKlubgoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
Łącznie-100.000.000.00

Podsumowanie kariery

SezongoleAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiwystępyśrednia wygranychśrednia remisówśrednia porażekgole samobójcze
JESIEŃ 201920101855.560.0044.440
JESIEŃ 202050001323.080.0076.920
JESIEŃ 202130001118.180.0081.820
JESIEŃ 202270101573.330.0026.670
JESIEŃ 202330101428.5721.4350.000
WIOSNA 202030001250.008.3341.670
WIOSNA 202110101338.467.6953.850
WIOSNA 202260101353.8515.3830.770
WIOSNA 202330301573.336.6720.000
Wiosna 201930001936.845.2657.890
WIOSNA 202420001233.3316.6750.000
Łącznie3808015545.167.1047.740
DataGospodarzWynikiNa wyjeździeCzas
CompanierosHTM Gdynia
JR PogórzeHTM Gdynia
HTM GdyniaFC Naturale
HTM GdyniaPolska Gurom
BękartyHTM Gdynia
Kiedyś OdpaląHTM Gdynia
Wilki MorskieHTM Gdynia
HTM GdyniaIXODI Nevada Gdynia
HTM GdyniaSupa Strikas CF
HTM GdyniaClassic Gdynia
HTM GdyniaEnerpol Gdynia
Cobis GdyniaHTM Gdynia
CompanierosAwaria
CompanierosPolska Gurom
CompanierosSupa Strikas CF
CompanierosWilki Morskie
Classic GdyniaCompanieros
Bema SigalCompanieros
PKP Intercity S.A.Companieros
KP GrabówekCompanieros
Enerpol GdyniaCompanieros
CompanierosOZE Biomar
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosCobis Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosBema / ABO
Joga BonitoCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosBękarty
CompanierosKP Grabówek
CompanierosAREX
CompanierosAP UKS Mosty
CompanierosBema / ABO
AwariaCompanieros
Rebels AiCCompanieros
CompanierosKamix Bracia
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPolska Gurom
CompanierosPKP Intercity S.A.
Sokółka FCCompanieros
CompanierosAP UKS Mosty
SPS LimonkaCompanieros
OZE BiomarCompanieros
CompanierosKM PSP Gdynia
CompanierosKP Grabówek
CompanierosJoga Bonito
Sporting GdyniaCompanieros
Sokółka FCCompanieros
Beer Fans GdyniaCompanieros
Bad BoysCompanieros
CompanierosAREX
Polska GuromCompanieros
Moto-TechCompanieros
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNCompanieros
CompanierosWilki Morskie
CompanierosWilki Morskie
CompanierosBad Boys
CompanierosJoga Bonito
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNCompanieros
CompanierosAREX
CompanierosNeoPunkt Wejherowo
CompanierosOZE Biomar
CompanierosPenetrators PD
CompanierosKamix Bracia
Supa Strikas CFCompanieros
CompanierosSokółka FC
CompanierosSporting Gdynia
KM PSP GdyniaCompanieros
Bema SigalEnerpol Gdynia
Enerpol II GdyniaBema Sigal
Bema SigalClassic Gdynia
Bema SigalEnerpol II Gdynia
Bema SigalIXODI Nevada Gdynia
JR PogórzeBema Sigal
KP GrabówekBema Sigal
Classic GdyniaBema Sigal
IXODI Nevada GdyniaBema Sigal
Bema SigalJR Pogórze
Bema SigalKP Grabówek
KS VitavaBękarty
BękartyGała Bez Przypału
Sporting GdyniaBękarty
BękartySupa Strikas CF
Classic II GdyniaBękarty
Studio Prime JBGBękarty
BCTBękarty
AREXBękarty
Sokółka FCBękarty
Pogórzanka B85 StudioBękarty
Stowarzyszenie Sędziów Pomorski ZPNBękarty
PKP Intercity S.A.Bękarty
AwariaBękarty
BękartyTawerna Obłuże
BękartyWilki Morskie
BękartySKM
BękartyInter Orłowo
BękartyKamix Bracia
My Na SianieBękarty
ZIP SkładBękarty
BękartyBema Sigal
CompanierosBękarty
BękartyKM PSP Gdynia
Tanie Blachy & Dos AmigosBękarty
BękartyBad Boys
BękartyPKP Intercity S.A.
BękartySKM
PKP Intercity S.A.Bękarty
BękartyInter Orłowo
BękartyPKP Intercity S.A.
BękartySKM
BękartyAwaria
Tanie Blachy & Dos AmigosBękarty
BękartySporting Gdynia
BękartySPS Limonka
BękartyEnerpol II Gdynia
BękartyInter Orłowo
BękartyAREX
BękartyWilki Morskie
BękartyFC Nankatsu
BękartyCompanieros
BękartyWczorajsi
BękartyTawerna Obłuże
SPS LimonkaBękarty
Progress TeamBękarty
BękartyTawerna Obłuże
BękartyFC Nankatsu
BękartySKM
BękartyIskra Gdynia
PROMOTION 360Bękarty
BękartyWilki Morskie
BękartyAREX
BękartyCompanieros
Koneser GdyniaBękarty
BękartyWczorajsi
BękartyŚledzie
BękartyTawerna Obłuże
BękartyFC Babilon United
BękartyBastion Gdynia
Iskra GdyniaBękarty
BękartyProgress Team
BękartyAwaria
AREXBękarty
SPS LimonkaBękarty
BękartyPROMOTION 360
BękartyProgress Team
BękartyBema Sigal
BękartyMDKD TEAM
BękartyInvest Klima
CompanierosBękarty
BękartyKamix Bracia
AwariaBękarty
BękartyAREX
BękartyZIP Skład
BękartyStudio Prime JBG