Bękarty — Wczorajsi

26/08/2019 21:00 II LIGA JESIEŃ 2019 1 50'

Bękarty35Por
Wczorajsi37Zwy

Bękarty ewidentnie nie dojechały na początek spotkania, co skrzętnie wykorzystali lepiej przygotowani Wczorajsi. Objęli szybkie prowadzenie, które jak się okazało, było kluczowe do następnej części meczu. Kremowo-bordowi przebudzili się bowiem w końcu, zaczynając strzelać bramki. Zaliczka byłego Colorado Pub okazała się więc jakże ważna, gdyż pozwoliła im remisować do przerwy. Początek drugiej połowy, upłynął pod znakiem ataków Bękartów. Piłka jednak nie wpadało do bramki jak zaczarowana, 3-krotnie odbijając się od jej obramowania. Wyraźnie ich to podirytowało, gdyż po dobrym okresie, stracili 3 bramki, a każda była niemal taka sama. Nieupilnowanie wchodzącego w pole karne przeciwnika x3 i mieliśmy 6:3 dla Wczorajszych! Bękarci próbowali gonić w końcówce, lecz zaledwie 1 zmiana na ławce i duża strata w tym nie pomagały. Ostatecznie odrobiono tylko część strat i to beniaminek cieszył się ze zdobytych na samym początku sezonu 3 punktów.